Arleta Skorupa Skorupa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Podgórze +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam :) W czerwcu 2014 zdobyłam zawodowy tytuł licencjata z języka polskiego oraz języka angielskiego. Mam uprawnienia do nauczania tych przedmiotów w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Ukończyłam także studia magisterskie na kierunku filologia polska w czerwcu. Posiadam zawodowy tytuł magistra filologii polskiej. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: logopedia. Aktualnie jestem studentką Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz oligofrenopedagogiki. Chętnie pomogę uczniom w nadrobieniu zaległości z przedmiotu, odrabianiu lekcji, przygotowaniu do kartkówek oraz sprawdzianów, natomiast maturzystów skutecznie przygotuję do egzaminu dojrzałości ( język polski). Do każdych zajęć podchodzę indywidualnie i profesjonalnie, dostosowując program adekwatnie do potrzeb, umiejętności oraz możliwości ucznia. Aktualnie uczę j. angielskiego w przedszkolu w Krakowie. Od 5 lat czynnie udzielam korepetycji.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa14:00 - 21:00
Czwartek14:00 - 21:00
Piątek14:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Wszystko OK, profesjonalne podejście, pogodna osóbka :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.