Arkadiusz Sas

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka120 / 60 min

Arkadiusz Sas

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jeśli potrzebujesz gwarancji rezultatów oraz wsparcia w dziedzinie informatyki przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania to mam dla Ciebie rozwiązanie!

Korzystając z wiedzy oraz doświadczeń, które zdobyłem podczas pracy jako programista oraz profesjonalny nauczyciel informatyki , chętnie pomogę Ci przygotować się do sprawdzianów, matury lub po prostu podszkolić się w informatyce

Pomogę w nauce programowania każdej osobie, niezależnie od doświadczenia. Możemy rozpocząć naukę od podstaw lub rozwijać oraz utrwalać posiadane już umiejętności. Wspólnie możemy tworzyć strony internetowe, czy różnorodne aplikacje w m.in. językach HTML, CSS, JavaScript, C++, Java, C#, Python oraz wielu innych! :) Nauczymy się również korzystać z wielu technologii i narzędzi używanych na co dzień przez programistów.

Jako jedyny w Polsce oferuję również dostęp do autorskiej platformy encodeme-maturalnie ! Znajdziesz tam kompleksowy kurs przygotowujący do matury z informatyki. Blisko 40 godzin materiałów wideo, z których możesz korzystać w dowolnym momencie do powtarzania oraz ćwiczenia zdobytej wiedzy.

Każda lekcja jest starannie przygotowana, nowe zagadnienia poparte przygotowanymi przeze mnie materiałami. Podczas zajęć korzystamy z różnych książek, dodatkowych pomocy naukowych, materiałów multimedialnych, odpowiednich kart wzorów.

Sposób w jaki tłumaczę niektóre zagadnienia można obejrzeć w serwisie YouTube na kanale encodeme - Arkadiusz Sas.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytanie poprzez serwis e.korepetycje lub telefonicznie! :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Arkadiusz Sas
Homarowa 20
85-435 Bydgoszcz
NIP: 9671434411

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.