Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Jaktorów
Brwinów
Podkowa Leśna
Pruszków
Nadarzyn
Komorów
Książenice

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Nauczycielka języka polskiego z wieloletnim stażem w szkole i udzielaniu korepetycji przygotuje do sprawdzianu kompetencji, egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym według starej oraz nowej podstawy programowej (sprawdzian kompetencji, matura 2015).

Pomagam opanować wiadomości i umiejętności, uczę pisania wszystkich form stylistycznych i użytkowych na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Dokonuję korekty prac, nie piszę jednak za ucznia. Zapewniam materiały do nauki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Dzięki pani Agnieszce, mój syn został bardzo dobrze przygotowany do matury z języka polskiego. Zwróciłem uwagę na indywidualne podejście do ucznia, metody i zasady modyfikowane w zależności od możliwości i potrzeb. I nie musi to oznaczać ani rewolucji, ani chaosu. Najważniejsze było uważne poznanie syna, empatia i zaangażowanie. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.