Szkoła Językowa Arero

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Faktura VAT

Szkoła Językowa Arero

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/55 opinii
Dla użytkownika Szkoła Językowa Arero

O mnie

Wpisz Arero w Google i sprawdź naszą ofertę na stronie :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2023

Uczę się w Arero koreańskiego z Panią Martą i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pani Marta ma plan na zajęcia, którym się konsekwentnie kieruje, ale też dopasowuje lekcje do mojego tempa. Jestem bardzo zadowolona, że tutaj trafiłam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Kontakt z Lektorem oraz szkołą to czysta przyjemność, tak samo jak same lekcje języka norweskiego. Wszystko zostało zorganizowane szybko, lekcje prowadzone są na najwyższym poziomie, a do tego w ogóle się nie stresuję, co jest dla mnie nowością :) Polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 listopada 2022

Nie zdążyłam zacząć nauki, a już się rozczarowałam. Zostałam potraktowana bez szacunku. Trzy razy żadna z korepetytorek nie pojawiła się na lekcji próbnej.
Co prawda szkoła próbowała się zrehabilitować, ale to nie zmienia niekompetencji OBU lektorek j. holenderskiego. Nie polecam, nie warto marnować swojego czasu. Radzę poszukać inną szkołę.

Szkoła Językowa ARERO - Agnieszka Pełka

Dzień dobry,

jeszcze raz przepraszamy za całą sytuację. Z naszej strony daliśmy 100%, ale niestety czynnik ludzki jest tym, na co nie mamy pełnego wpływu. Nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec takim sytuacjom. Mamy nadzieję, że znajdzie Pani odpowiednią szkołę/lektora.

Pozdrawiamy serdecznie,
Arero

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Szukałem długo odpowiedniej szkoły językowej i ta akurat spełniła moja oczekiwania. Dużo gramatyki, konwersacji i ogólnie czuć, że lektor się przykłada do zajęć i zawsze jest super przygotowany. Przygotowywałem się do egzaminu FCE i go zdałem, więc mogę tę szkołę szczerze polecić :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Uczę się u Pani Agnieszki w Arero już od jakiegoś czasu, bez stresu, bardzo polecam!! :) Po 3 miesiącach lekcji zdałam FCE i czuję się dużo pewniej w mówieniu, na czym mi zależało..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.