Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Gliwice
Muzyka50 / 45 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem pianistką, absolwentką PSM II stopnia na wydziale instrumentalnym. Chętnie pomogę w nauce gry na fortepianie, pianinie lub keyboardzie osobom na różnym stopniu zaawansowania oraz poprowadzę lekcje z kształcenia słuchu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Tłumaczy prosto, obrazowo, precyzyjnie. Punktualna, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Widać, że lubi to, co robi i robi to naprawdę świetnie. Dzięki niej matematyka stała się moim ulubionym przedmiotem.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Moja córka nigdy nie była prymusem z matematyki. Dzięki zajęciom z panią Dominiką jej oceny poszybowały w górę i teraz każdy sprawdzian pisze co najmniej na 4! Gorąco polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Szczerze polecam Dominikę!!!Osoba, której się chce i jest bardzo cierpliwa. W prosty sposób tłumaczyła mi tematy z matematyki. Dzięki niej dobrze skończyłam klasę. Jeszcze raz polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.