Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Gdańsk
Sopot
Pruszcz Gdański
Tczew
Kościerzyna
Olsztyn
Giżycko
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Grafika komputerowa45 - 50 / 60 min

Basia

Opis ogłoszenia

Z sukcesami uczę programów Sketchup, ARCHICAD, AutoCAD, i Artlantis od 10 lat. Mam bogate doświadczenie dydaktyczne i pedagogiczne - uczyłam i nadal uczę w kilku uczelniach wyższych, prowadziłam i nadal prowadzę kursy obsługi programów. Jestem praktykującym architektem.
Sama po sobie wiem jak ważna jest cieprliwość w procesie uczenia, dlatego na swoich zajęciach z wyrozumiałością, tłumaczę do skutku. Zapraszam - przekonaj się!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.