Paulina Wiewiór

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Janki
Sopot
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Pruszków
Raszyn
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski120 - 170 / 60 min

Paulina Wiewiór

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Wolne miejsca na egzamin 2024.

Zapraszam serdecznie na skuteczne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO.

Posiadam 7 - letnie doświadczenie w nauczaniu, podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, tłumaczę w sposób przejrzysty, aż uczeń w pełni zrozumie zagadnienie.
Cechuję mnie cierpliwość, rzetelność oraz pracowitość.
Prowadzę zajęcia z możliwością dojazdu do ucznia lub nauką online.  
Udzielam pomocy na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.

Wyróżnia mnie:

 • doświadczenie naukowe, (doradzę w doborze szkoły średniej oraz studiów wyższych)
 • tłumaczenie schematów egzaminacyjnych,
  praca według klucza odpowiedzi do rozwiązywania arkusza egzaminacyjnego
 • znam wiele technik uczenia się, motywacji, wyznaczania celów, wspomagające pracę mózgu (podchodzę bardzo indywidualnie na głębszym poziomie zrozumienia, co daje znakomite efekty)
 • jestem nauczycielem w szkole prywatnej,
  pracuję z dziećmi w wieku 7 - 19 lat
 • prowadzenie własnej strony, kursów online
  MaratonosmOklasisty PL  oraz MaratonMaturzysty PL

Moją specjalnością są przygotowania do:

 • sprawdzianu ósmoklasisty
 • egzaminu maturalnego

MATURZYSTO:

Nauczę Cię pracy z tekstem - przeanalizujemy wiele ich rodzajów: od recenzji, wywiadów, przez teksty krytycznoliterackie, laudacje czy przemówienia, po teksty publicystyczne i popularnonaukowe.

Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materiałami proponowanymi przez wszystkie wydawnictwa edukacyjne. Wypracujemy odpowiedni schemat odpowiedzi w części czytania ze zrozumieniem , omówimy często występujące tu zagadnienia gramatyczne. Tym sposobem poznamy pełne spektrum możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej - przećwiczymy to wcześniej!

Nauczę Cię pisać  ropzrawki od ich fundamentów: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do analogicznych przykładów literackich, wyprowadzimy logiczną argumentację, a następnie podsumujemy całość klarownymi wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach kanonu lektur z gwiazdką, jak i tych komplementarnych.

Przygotuję Cię również do  matury ustnej  - pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. Pomogę stworzyć siatkę skojarzeń opartą na znajomości motywów literackich i kulturowych. Sprawię, iż w tej część egzaminu poradzisz sobie równie znakomicie.

O metodzie pracy online:

Podczas zajęć prowadzonych online skupiamy się na tym, by zaktywizować ucznia do pisania m.in. zadania testowe, otwarte, formy wypowiedzi krótkiej lub dłuższej. Indywidualne podejście otwiera możliwości do wykorzystania zdobytej wiedzy w pełnym wymiarze.

Stała interakcja nie pozwoli „rozkojarzyć myśli” - efektywność zajęć w konwencji online, ku zaskoczeniu wielu, bardzo często przewyższa te w ujęciu klasycznym.

Możliwe są zajęcia w grupach.

Jestem ceniona za bardzo dobry kontakt z uczniami lecz również wymagające podejście do swoich uczniów :) Posiadam własne materiały.

Cena zajęć:   200 zł, 60 minut lekcji.
Współpraca online.

Zapraszam serdecznie.
Paulina Wiewiór
tel. 731 131 993

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
01.2018
Psychoonkologia praktyczna
02.2018
Komunikacja interpersonalna
04.2018
Asystent nauczyciela w przedszkolu
05.2018
Mindfulness – trening uważności
07.2018
Kurs psychologiczny - relacja z ludźmi
01.2019
Terapia zajęciowa
03.2019
Terapia schematów
04.2023
Psychologia Trener Radykalnego Wybaczania
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Akademia Dziecka
Szkoła prywatna Edukacja dzieci w szkole podstawowej w wieku 4-10 lat "Akademia Dziecka" w Nowej Woli.
09.2021 - aktualnie
maratonmaturzsty.pl
Przygotowanie uczniów do zdania egzaminu maturalnego. Indywidualne konsultacje. Wsparcie psychologiczne.
04.2023 - aktualnie
Instytut Metody Tippinga
Posługiwanie się filozofią i narzędziami do pracy z wypartymi i stłumionymi emocjami, przeradzającymi się w ból duszy, lęki, depresję, po latach w raka. Jako oficjalny trener w PL, znajduję się na liście strony Instytutu Metody Tippinga.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2022

Polecam. Syn korzystal z lekcji on-line u Pani Pauliny. Bardzo mu te korepetycje pomogly. Zdal mature bez problemu z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Bardzo rzetelne, profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Pisanie licznych wypracowan i szczegółowe opracowywanie zadań daje doskonale efekty na maturze. Gorąco polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Super nauczycielka, syn poprawił bardzo OCENY chętnie się uczy zajął 3 miejsce w konkursie gramatycznym z 4 klas. Został po lekcjach z pania Paulina pochwaliony przy całej klasie , że bardzo się poprawił pani wychowawczyni byla dumna.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Matura zdana na 87% dzięki Pani Paulinie :)) Super przygotowanie do pisania rozprawki i analizowania tekstów. Polecam serdecznie !!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Świetna nauczycielka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Jest w stanie złapać kontakt z każdym uczeniem i zadbać o relację tak, aby praca była efektywna.
Wysoki poziom, elokwencja, oparcie o psychologię a przede wszystkim doświadczenie sprawiają, iż Pani Paulina jest osobą z którą warto współpracować.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Bardzo polecam! Pani Paulina to świetna nauczycielka, swój zawód wykonuje z pasją. Już po trzech miesiącach zauważam radykalną zmianę w rozwoju pasji mojego dziecka. Usprawniona kreatywność, koncentracja, wizualizacja. Z czystym sercem polecam współprace z Panią Pauliną, zarówno online, jak i stacjonarnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.