Paulina Kucińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Pruszków
Raszyn
Janki
Rybie
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Wolne miejsca na maturę 2022.

Zapraszam serdecznie na skuteczne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO.

Posiadam 7 - letnie doświadczenie w nauczaniu, podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, tłumaczę w sposób przejrzysty, aż uczeń w pełni zrozumie zagadnienie.
Cechuję mnie cierpliwość, rzetelność oraz pracowitość.
Prowadzę zajęcia z możliwością dojazdu do ucznia lub nauką online.  
Udzielam pomocy na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.

Wyróżnia mnie:

 • doświadczenie naukowe, (doradzę w doborze szkoły średniej oraz studiów wyższych)
 • tłumaczenie schematów egzaminacyjnych,
  praca według klucza odpowiedzi do rozwiązywania arkusza egzaminacyjnego
 • znam wiele technik uczenia się, motywacji, wyznaczania celów, wspomagające pracę mózgu (podchodzę bardzo indywidualnie na głębszym poziomie zrozumienia, co daje znakomite efekty)
 • jestem nauczycielem w szkole prywatnej,
  pracuję z dziećmi w wieku 7 - 19 lat
 • prowadzenie własnej strony, kursów online
  MaratonosmOklasisty PL  oraz MaratonMaturzysty PL

Moją specjalnością są przygotowania do:

 • sprawdzianu ósmoklasisty
 • egzaminu maturalnego

MATURZYSTO:

Nauczę Cię pracy z tekstem - przeanalizujemy wiele ich rodzajów: od recenzji, wywiadów, przez teksty krytycznoliterackie, laudacje czy przemówienia, po teksty publicystyczne i popularnonaukowe.

Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materiałami proponowanymi przez wszystkie wydawnictwa edukacyjne. Wypracujemy odpowiedni schemat odpowiedzi w części czytania ze zrozumieniem , omówimy często występujące tu zagadnienia gramatyczne. Tym sposobem poznamy pełne spektrum możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej - przećwiczymy to wcześniej!

Nauczę Cię pisać  ropzrawki od ich fundamentów: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do analogicznych przykładów literackich, wyprowadzimy logiczną argumentację, a następnie podsumujemy całość klarownymi wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach kanonu lektur z gwiazdką, jak i tych komplementarnych.

Przygotuję Cię również do  matury ustnej  - pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. Pomogę stworzyć siatkę skojarzeń opartą na znajomości motywów literackich i kulturowych. Sprawię, iż w tej część egzaminu poradzisz sobie równie znakomicie.

O metodzie pracy online:

Podczas zajęć prowadzonych online skupiamy się na tym, by zaktywizować ucznia do pisania m.in. zadania testowe, otwarte, formy wypowiedzi krótkiej lub dłuższej. Indywidualne podejście otwiera możliwości do wykorzystania zdobytej wiedzy w pełnym wymiarze.

Stała interakcja nie pozwoli „rozkojarzyć myśli” - efektywność zajęć w konwencji online, ku zaskoczeniu wielu, bardzo często przewyższa te w ujęciu klasycznym.

Możliwe są zajęcia w grupach.

Jestem ceniona za bardzo dobry kontakt z uczniami lecz również wymagające podejście do swoich uczniów :) Posiadam własne materiały.

Cena zajęć:  110 zł, 60 minut lekcji.
Współpraca online.

Zapraszam serdecznie.
Paulina Kucińska
tel. 731 131 993

Zapraszam!

Darmowe Kursy: MaratonOsmoklasisty PL, MaratonMaturzysty PL

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
01.2018
Psychoonkologia praktyczna
02.2018
Komunikacja interpersonalna
04.2018
Asystent nauczyciela w przedszkolu
05.2018
Mindfulness – trening uważności
07.2018
Kurs psychologiczny - relacja z ludźmi
01.2019
Terapia zajęciowa
03.2019
Terapia schematów
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Akademia Dziecka
Szkoła prywatna Edukacja dzieci w szkole podstawowej w wieku 4-10 lat "Akademia Dziecka" w Nowej Woli.
09.2021 - aktualnie
maratonmaturzsty.pl
Przygotowanie uczniów do zdania egzaminu maturalnego. Indywidualne konsultacje. Wsparcie psychologiczne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2022

Polecam. Syn korzystal z lekcji on-line u Pani Pauliny. Bardzo mu te korepetycje pomogly. Zdal mature bez problemu z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Bardzo rzetelne, profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Pisanie licznych wypracowan i szczegółowe opracowywanie zadań daje doskonale efekty na maturze. Gorąco polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Super nauczycielka, syn poprawił bardzo OCENY chętnie się uczy zajął 3 miejsce w konkursie gramatycznym z 4 klas. Został po lekcjach z pania Paulina pochwaliony przy całej klasie , że bardzo się poprawił pani wychowawczyni byla dumna.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Matura zdana na 87% dzięki Pani Paulinie :)) Super przygotowanie do pisania rozprawki i analizowania tekstów. Polecam serdecznie !!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Świetna nauczycielka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Jest w stanie złapać kontakt z każdym uczeniem i zadbać o relację tak, aby praca była efektywna.
Wysoki poziom, elokwencja, oparcie o psychologię a przede wszystkim doświadczenie sprawiają, iż Pani Paulina jest osobą z którą warto współpracować.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Bardzo polecam! Pani Paulina to świetna nauczycielka, swój zawód wykonuje z pasją. Już po trzech miesiącach zauważam radykalną zmianę w rozwoju pasji mojego dziecka. Usprawniona kreatywność, koncentracja, wizualizacja. Z czystym sercem polecam współprace z Panią Pauliną, zarówno online, jak i stacjonarnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.