Anna Lewandowska

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Szczecin (Warszewo)

Opis ogłoszenia

Nauczyciel języka niemieckiego liceum i technikum, magister filologii germańskiej z przygotowaniem pedagogicznym, ukończone kursy metodyczne w Austrii i Niemczech, udziela lekcji języka niemieckiego dla uczniów wszystkich szczebli oraz osób chcących podjąć pracę w Niemczech. Metody dostosowuję do wieku i potrzeb uczącego się, z dużym naciskiem na konwersacje. Możliwe zajęcia online. Tel. 693 693 684.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 07.1999
Uniwersytet Szczeciński
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.