Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Rzeszów
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język perski80 - 120 / 60 min

Michal

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem AGH oraz UJ. Jako przedstawiciel firmy konstrukcyjnej przebywałem wielokrotnie w Iranie, jak również w wielu innych państwach Bliskiego Wshodu i świata. Iran jest niesamowicie fascynującym i pięknym krajem. Ta fascynacja przerodziła się w chęć nauki języka perskiego, która była również podyktowana czysto zawodowymi kwestiami. Jako, że znam język arabski, nauka perskiego przyszła mi stosunkowo łatwo - język perski to blisko 50% słownictwa zaczerpniętego z języka arabskiego oraz niemal identyczny alfabet.
Oferuję korepetycje od podstaw. Posiadam własne materiały do nauki języka z Iranu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.