Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław (Ołbin)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem absolwentką wydziału matematyki na UWr. Uczę od ponad 10-ciu lat. Zakres: studia, szkoła średnia. Mam duże doswiadczenie w przygotowywaniu do kolokwiów i egzaminów z matematyki wyższej: analizy matematycznej (1,2), algebry, równań różniczkowych. Matematyka to moja mała pasja i wierzę, że każdy jest w stanie ją w stopniu przyzwoitym zrozumieć, więc … nie zniechęcajcie się niezaliczonym kolokwium czy egzaminem! To tylko matematyka - próbujcie do skutku! I pamiętajcie: nie ma przypadków beznadziejnych!
Pozdrawiam. Ewa.

Cennik lekcji: 60 zł/ 60 min

Do korepetycji online używam Microsoft Teams i Whiteboard.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

2 razy po 2h przed drugim kolokwium z analizy matematycznej 2 zaowocowały zdanymi ćwiczeniami z przepisem na egzamin ! Polecam z całego serca. Pani Ewa ma super podejście do ucznia, mega duża widzę, potrafi pokazać wiele przydatnych „tricków” ułatwiających rozumowanie zadania. Pomimo tego ze przyszłam do Pani Ewy na tzw. ostatnią chwile to korepetycje były prowadzone szczegółowo i profesjonalnie. Lubię wracać pamięcią do takich miłych i przydatnych zajęć :) POLECAM !!!

Ewa

<3 Dziękuję!!! :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Dzieki P Ewie zdałam egzamin z matematyki na studiach !!! dodam ze z matematyka nigdy sie nie lubiłam, ale w koncu sie przekonałam :) świetna atmosfera, ogromna wiedza, genialne indywidualne podejście do ucznia. Polecam bardzo :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

3h przerobionych zagadnien bez znużenia ani przestojów,wyjątkowo pozytywna atmosfera.Polecam wszystkim uczącym się na ostatnią chwilę :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Bardzo miła atmosfera. Zagadnienia tłumaczone powoli i bardzo dokładnie, tak aby można je było zrozumieć.
Polecam ! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.