Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Tychy
Katowice
Bieruń
Lędziny
Łaziska
Mikołów
Kobiór
Bojszowy
Język polski50 / 60 min

Iwona

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem korepetytorką z 7-letnim doświadczeniem, magistrem, absolwentką filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej UŚ, korektorką tekstów.

  • Zapewniam własne materiały dydaktyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia.
  • Mam doświadczenie w pracy z uczniami zarówno szkół podstawowych, jak i szkół średnich ze stwierdzoną dysleksją poparte kursami szkoleniowymi dotyczącymi problematyki tej dysfunkcji.
  • Nauka dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych uczniów szkół podstawowych odbywa się w dużej mierze poprzez zabawy edukacyjne (np. gry multimedialne, planszowe, memory, domino, piosenki, fragmenty bajek).
  • Stosuję system motywacyjny. Dziecko otrzymuje karty do zbierania naklejek motywacyjnych, które dostaje za postępy w nauce. Każda uzupełniona karta nagradzana jest spersonalizowanym upominkiem edukacyjnym (np. zakładką do książki z imieniem dziecka i regułami ortograficznymi).

Będąc studentką Wydziału Filologicznego (filologia polska; specjalność: edytorstwo i redakcja tekstu) oraz Wydziału Nauk Społecznych (dziennikarstwo i komunikacja społeczna) Uniwersytetu Śląskiego, współtworzyłam teksty w agencji reklamowej. Obecnie zajmuję się redakcją i korektą tekstów użytkowych, naukowych, literackich, dziennikarskich itp. Mam bogate doświadczenie zawodowe. Współpracowałam już zarówno z osobami prywatnymi, jak i biurami tłumaczeń czy wydawnictwami (np. „Gazetą Wyborczą”)

Kwalifikacje:
Dyplomy potwierdzające otrzymanie tytułu licencjata i magistra z oceną końcową ze studiów dobry + (na życzenie możliwość wglądu).

Odpowiadam także na wiadomości wysłane za pomocą portalu oraz SMS-y. Zapraszam do współpracy :-)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mama Michała i Marcina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Zgadzam z poniższymi opiniami. Zajęcia są prowadzone w profesjonalny i zarazem przyjazny sposób. Moje dzieci nie lubią szkoły, ale na zajęcia z Panią Iwonką chodzą z przyjemnością. Polecam bardzo tę sympatyczną i punktualną osobę.

avatar
Rodzice Miłosza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Udało się zachęcić córkę do nauki, chociaż wcześniej były z tym duże problemy. Pani Iwonka jest bardzo cierpliwą i sympatyczną osobą.

avatar
Mama Bartka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Mój syn uczęszcza na korepetycje do pani Iwony od kilku lat i jesteśmy
bardzo zadowoleni. Są ogromne postępy w nauce. Zajęcia odbywają się punktualnie i w miłej atmosferze. Syn bardzo je lubi. Wcześniej miał
inne korepetytorki, ale w końcu znaleźliśmy zdecydowanie najlepszą,
kompetentną nauczycielkę, która swoją wiedzę potrafi przekazać jasno
konkretnie i z zaangażowaniem.

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2015

Otrzymałam pomoc, o jaką mi chodziło. Dziękuję.

avatar
Marek_95
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2013

Uczciwa i rzetelna osoba, która bardzo mi pomogła. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.