Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 - 100 / 45 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką kierunku filologicznego i liceum językowego, która chętnie udzieli korepetycji w zakresie języka niemieckiego lub/i angielskiego. Uczę języka na każdym poziomie zaawansowania: od podstaw, aż po język specjalistyczny. Przygotuję również językowo dorosłych do wyjazdu za granicę, a także rozwinę umiejętności językowe wśród tych, którzy potrzebują posługiwać się językiem obcym w pracy. Podejmę się przygotowań do egzaminów końcowych, konkursów, pomogę w nadrobieniu materiału, ale przede wszystkim - chcę Cię zarazić swoją pasją do języków obcych .

Proponowane przeze mnie materiały są zawsze dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań - dzięki temu nauka języka obcego staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Pomogę Ci przełamać barierę językową poprzez bezstresowe konwersacje, co poskutkuje bezproblemowym użyciem języka w realnej sytuacji kontaktu z obcokrajowcem. Zapewniam miłą atmosferę podczas zajęć :)!

Istnieje możliwość nauki dwóch języków na jednych zajęciach - w zależności od obecnych potrzeb.

Dojazd do ucznia na terenie: Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic.

O mnie:
Ukończyłam studia filologiczne wraz z uprawnieniami pedagogicznymi, a także studium translatorskie. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Od dwóch lat zajmuję się również wykonywaniem tłumaczeń specjalistycznych.

O zajęciach:
Podczas zajęć kładę duży nacisk na komunikację (będzie bardzo dużo konwersacji, a zajęcia będą przebiegać w języku obcym - w zależności od poziomu zaawansowania). Wiem doskonale jak kluczowa jest motywacja w procesie nauki, dlatego podczas zajęć nie oszczędzam czasu na rozmowy o plusach wynikających z nauki języka obcego. Moi dotychczasowi uczniowie cenią mnie za cierpliwość, przyjemną atmosferę podczas zajęć oraz dopasowanie zajęć do ich indywidualnych potrzeb. Do nauki podchodzę w sposób kompleksowy: skupimy się na tym, jak sprawić, by efektywnie zapamiętywać. Pracuję również na materiałach autorskich.

Dlaczego zajęcia indywidualne?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu widzę, jak niedostosowany do potrzeb ucznia jest program nauczania w szkole. Szybkie opracowywanie materiału, brak czasu na indywidualne podejście do uczniów, często nieprzyjazny stosunek nauczyciela wobec ucznia, brak konwersacji - to wszystko składa się na zniechęcenie ucznia do danego przedmiotu oraz brakiem umiejętności. Podsumowując: szkoła mocno odbiega od standardów jakościowych, jakie powinna spełniać lekcja języka obcego. Odpowiedzią na tę potrzebę na rynku edukacyjnym, a także na rosnące zapotrzebowanie na języki obce na rynku pracy są indywidualne zajęcia z języka obcego.

Wystawiam certyfikaty oraz zaświadczenia potwierdzające naukę języka. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Chętnie popularyzuję wiedzę w sieci, zatem zapraszam na swoją stronę, na której możesz zdobyć darmową wiedzę na temat języków obcych, ciekawostek, skutecznych metod nauki oraz nowinek w świecie języka!

Instagram :
sowajezykowa

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.