Anna Kwiatkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje języka angielskiego za pośrednictwem komunikatora Skype na wszystkich poziomach dla osób dorosłych jak i mlodzieży z całego kraju i zza granicy. Przygotowuje do egzaminu 8klasisty, gimnazjalnego, matury, FCE, CAE, CPE.
Pasjonuje mnie kultura Wielkiej Brytanii, a w szególności jej zawiła historia i ciekawa geografia. Lubię wprowadzać elementy powyższych przedmiotów do moich lekcji, ponieważ uważam, że historia i geografia ksztaltują język każdego narodu i efektywnie pomagają w lepszym  zrozumieniu języka.
Mieszkam i pracuję w Londynie od 12 lat. Z wykształcenia magister polonistyki, ucząca polskiego jako języka obcego na Wyspach Brytyjskich. Posiadam certyfikat TESOL (nauczanie jezyka angielskiego jako języka obcego dla osób dorosłych) ukończony w 2012 na Trinity Collage London z wynikiem bardzo dobrym oraz status nauczyciela szkól państwowych w Anglii.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w uczeniu nastolatków (11-16 lat) w Secondary School oraz osoby dorosłe w collegu, dla których angielski nie jest językiem ojczystym.
Lubię wyzwania i dlatego od 2013 roku uczę geografii w jednej z londyńskich szkół średnich, gdzie nauczam i przygotowywuję do egzaminów końcowych Brytyjczyków oraz obcokrajowców (klasy wielokulturowe).
W online uczę zarówno indywidualnie bądź w parach/małych grupach . Każda lekcja jest oparta na metodzie komunikacyjnej , gdzie uczeń jest zachęcany do mówienia po angielsku na każdym poziomie zaawansowania językowego, ponieważ zajęcia są prowadzone głównie lub całkowicie w języku angielskim. Zapewniam stymulujace rozmowy i materiały do nauki.
Prowadzę zajęcia indywidualnie dopasowane do potrzeb moich uczniów bo każdy jest inny, ma inne braki, cele i potrzeby. Uczę z zaangażowaniem i w przyjaznej atmosferze, bo sama dobrze wiem jak trudnym zadaniem moze byc nauczenie się języka obcego. Moja formalną naukę języka angielskiego rozpoczęłam stosunkowo póżno, bo w wielu 14 lat. Obecnie posiadam Certificate of Proficiency in English (najwyższy poziom biegłości językowej), który zdobylam w 2009 roku. Fascynuje mnie nauka języków obcych i efektywne metody ich przyswajania. Nowoczesne technologie graja w tym procesie ogromną rolę a nauka online jest przyszłością w edukacji.  
Pierwsza lekcja GRATIS (40 minut). W trakcie lekcji przeprowadzę test diagnostyczny aby oszacować Twój poziom języka i nastepnie zrobię krótką lekcję pokazową , dzięki czemu będziesz mógł zdecydować czy mój styl uczenia Ci odpowiada. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 07.2006
Uniwersytet Pedagogiczny im.Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
Magister
Filologia Polska
Kursy i szkolenia
07.2009
Certificate of Proficiency in English
06.2011
Qualified Teacher Status in England
07.2012
Trinity College London, Certificate TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)
11.2017
Certyfikat uczestnictwa w konferencji Ucze Doroslych EduNation
09.2018
Certyfikat Uczestnictwa w eduKonferencji UCZE MALUCHY
Doświadczenie
09.2007 - aktualnie
Harris Academy Purley, Anglia
Nauczyciel przedmiotow humanistycznych (historia i geografia) w jednej z akademii w poludniowym Londynie. Nauczanie różnych grup wiekowych (11-16 lat) i przygotowywanie do egzaminow koncowych (GCSE). Pracuje w klasach mieszanych gdzie znajdują się uczniowie dla których angielski jest językiem ojczystym oraz uczniowie dwujezyczni z roznych grup kulturowych.
09.2011 - 07.2013
Sutton College SCOLA, Anglia
Przygotowanie kursu i nauczanie języka polskiego jako języka obcego. Uczenie doroslych jezyka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Jestem na poziomie średniozaawansowanym. Ania rozszerzyła mój zasób słownictwa wprowadzając elementy historii i kultury Wielkiej Brytanii, ciekawych zagadnień z wiedzy ogólnej oraz artykuły z gazet do naszej lekcji. Lubię jej lekcje bo oprócz języka przyswajam inne wiadomości/ fakty. Nie nudzę się :-)

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2017

Korzystam z usług Pani Ani od ponad dwoch lat i jestem mega zadowolona, jest bardzo mila i sympatyczna.
Ania jest zawsze przygotowana do lekcji, prowadzi zajecia bardzo ciekawie - dzieki czemu duzo zagadnien zapamietuje z lekcji.
Jest równiez bardzo cierpliwa i opanowana - jesli trzeba tlumaczy cos az do skutku:)
Czesto robi quizy lub prowadzi lekcje w ktora wplatuje zagadnienia z minionych lekcji, dzieki czemu motywuje i zacheca do nauki pomiedzy lekcjami.
Moim głownym problem zawsze bylo to , ze wstydzilam sie mowic po angielsku, mialam "blokade" ,
ale z Ania rozpracowalysmy to i teraz rozmowa po angielsku to przyjemnosc.

Anna Kwiatkowska

Bardzo dziekuje za tak mily komentarz. :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.