Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Kulinaria45 - 80 / 45 min

Anna

Opis ogłoszenia

Uczęszczałam do Wyższej Szkoły Gastronomii i Hotelarstwa w Budapeszcie. Gotowanie to moja pasja i satysfakcja. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w prezentacjach kulinarnych dla ambasad. Zajmuje mnie kuchnia polska oraz mieszana - wszystko to co szybkie i łatwe, ale przede wszystkim smaczne. Nauczę Cię jak wędzić w domu, jak zrobić własne surowe i dojrzewające wędliny oraz sery, jak zrobić obiad w 15 minut, jak szybko wybrnąć w sytuacji gdy masz niespodziewanych gości itp. Nauczę Cię niestandardowych metod przygotowywania śniadań, obiadów, kolacji oraz organizacji przyjęć okolicznościowych (typu z niczego coś)Jeśli nie osiągniesz zadowalającego Cię poziomu po trzech miesiącach zrobię Ci wskazane przez  Ciebie danie i wyślę je do Ciebie.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.