Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kluczbork
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mieszkałem w Anglii dwa lata, obecnie uczęszczam do III klasy liceum ogólnokształcącego, jestem wzorowym uczniem. Język angielski to moja pasja oraz czerpię przyjemność z nauczania go innych. Oferuję korepetycje z języka angielskiego z poziomu A1-B2. Odpowiadam moim uczniom na wszystkie pozalekcyjne pytania odnośnie języka angielskiego.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 24:00
Wtorek18:00 - 24:00
Środa15:30 - 24:00
Czwartek15:00 - 24:00
Piątek15:00 - 24:00
Sobota15:00 - 24:00
Niedziela15:00 - 24:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.