Antoni Maciolowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Warszawa

Antoni Maciolowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Antoni Maciolowski

O mnie

Witam!Przez 4 lata mieszkałem w Japonii. Studiowałem tam Judo na Miedzynarodowym Uniwersytecie Budo. Pracuje dla miedzynarodowcyh organizacji promujących Judo na Świecie. Uczę Judo w wielu krajach. W posługuje się językiem Angielskim i Japońskim. Chętnie przekaże swoją wiedzę. Uwielbiam nauczać.Pozdrawiam,

Antoni

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Lekcje prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób, duże zaangażowanie oraz rewelacyjne podejście do ucznia, zrozumiały sposób przekazywania wiedzy :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.