Ostatnia aktywność:
12 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język grecki80 / 60 min

Antoni

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje z j. nowogreckiego (dimotiki) lub starogreckiego na wszystkich poziomach odbywające się w Warszawie, Piasecznie lub Zalesiu Górnym.
Jestem absolwentem filologii klasycznej, więc służę również znajomością piśmiennictwa starożytnej Grecji i chętnie wzbogacam zajęcia o informacje z zakresu etymologii i rozwoju języka, które przyśpieszają naukę.
Moją znajomość j. nowogreckiego poświadcza certyfikat C2, a umiejętności pedagogiczne - wieloletnie doświadczenie i satysfakcja shellenizowanych uczniów.
Dodatkowo posiadam głęboką wiedzę o dzisiejszej Grecji w aspekcie kulturowym oraz społecznym dzięki trzyletniemu pobytowi w Salonikach, gdzie studiowałem na Uniwersytecie Arystotelesa.
Oferuję sporządzone przeze mnie materiały do nauki (dialogi, teksty, ćwiczenia) i wszelkiego rodzaju pomoce, które przyśpieszają i urozmaicają naukę języka.
Staram się możliwie efektywnie wykorzystać każdą minutę zajęć - gotowych podjąć się językowej odysei zapraszam do kontaktu.
Ευχαριστώ!
tel. 0048 603-334-313

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Polecam tego korepetytora. Pełen profesjonalizm :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Bardzo sympatyczny i pomocny nauczyciel. Πολύ καλός δάσκαλος!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Θα προσπαθήσω να γράψω στα ελληνικά. Ο κ. Αντώνης είναι πολύ αξιόλογος και ευχάριστος δάσκαλος. Όσο ήμουν στην καραντίνα, έκανα εντατικά μαθήματα και με βοήθησαν πολύ να βελτιώσω τα ελληνικά μου. Ανυπομονώ να πάω σύντομα στην Ελλάδα!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Bardzo ciekawe i intensywne zajęcia. Nauczyciel nie forsuje tempa, a zarazem pilnuje, by uczeń rozbudowywał swoją leksykę i znajomość gramatyki. Wreszcie zrobiłam postęp w grece, która okazała się nie tak trudna - wystarczyło wsparcie fachowego pedagoga. Teraz, gdy pojadę do Grecji, będę śmiało komunikować się z miejscowymi. Polecam nauczyciela! Ευχαριστώ για όλα δάσκαλε! Τα λέμε στη Μύκονο!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.