Monika Koloska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 - 65 / 60 min

Monika Koloska

Opis ogłoszenia

Dzień dobry.
Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie z językiem niemieckim poprzez studia (Uniwersytet w Kolonii), pracę zawodową, a także życie prywatne (mąż i dzieci są niemieckojęzyczne). Proponuję korepetycje dzieciom i dorosłym zarówno w formie pomocy gramatyczno-ortograficznej (przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów), jak i ćwiczenia tzw. żywego języka(rozmowy, dyskusje, wspólne czytanie tekstów, książek) w poprawnym, wolnym od akcentu niemieckim. Pierwsza lekcja, tzw.Schnupperstunde- darmowa.
[*Tel. kontaktowy: 781 065 617.
*]
Ehemalige deutsche Studentin bietet Nachhilfe in Deutsch als Fremdsprache an. Abschlüsse der Uni in Bonn und Köln.Ich unterstütze Schüler und Erwachsene mit korrektem, akzentfreiem Deutsch.
Der erste Unterricht gilt als kostenfreie Schnupperstunde.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2001 - 04.2005
Universität zu Köln- Kolonia, Niemcy
Licencjat
Betriebswirtschaftslehre
Kursy i szkolenia
11.2000
Bildungswerk für Friedensarbeit- Bonn, Niemcy
05.2001
Deutsch für den Beruf
02.2007
Deutsch als Fremdsprache- studienbegleitende sprachpraktische Übung für sehr Fortgeschrittene (CEF C2.2)- Universität zu Köln, Kolonia Niemcy
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.