Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe30 - 80 / 60 min

Aneta

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia online z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi . Pomagam dzieciom w nadrobieniu zaległości związanymi z nauką zdalną w szkołach czy przedszkolach.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA? 
 Do każdego dziecka podchodzę [*INDYWIDUALNIE. *] Na zajęciach zamieniam nabytą wcześniej już wiedzę w zabawę i pokazuję uczniom różne metody nauki. W uczniach pobudzam kreatywne myślenie, twórczość plastyczną i doznawanie różnych emocji, które są ważne w rozwoju dzieci. Stosuję różne metody nauczania, które uważam za najbardziej efektywne.
CZYM KIERUJE SIĘ NA ZAJĘCIACH?
 Na moich zajęciach panuje przyjazna atmosfera, dziecko nie dostaje gotowej wiedzy, lecz poprzez moje metody sam tą wiedzę odkrywa i powtarza. Do określonych zaległości dziecka dostosowuje odpowiednie zabawy, techniki i pokazuję uczniom, że nauka może być przyjemna.
MOJE PODEJŚCIE DO DZIECKA?
 Bardzo istotną rzeczą na moich zajęciach jest rozmowa o emocjach dziecka, co czuje w danej chwili, ponieważ bardzo duża część dzieci ma z tym problem. Chętnie rozbudzam w dzieciach ciekawość, kreatywność, samodzielność i samo myślenie .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Opolski
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.