Anna Nikolaeva

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Zakopane
Nowy Sącz
Nowy Targ
Tarnów
Radom
Wieliczka
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Szybko, skutecznie i w miłej atmosferze nauczę Cię jak mówić po rosyjsku w każdej sytuacji. Nie bój się przyjść do mnie z pustą głową, barierą językową czy ogromnym strachem przed mówieniem!

DLACZEGO ROSYJSKI?
Czy wiesz, że język rosyjski jest 6 najpopularniejszym językiem na świecie. Posługuje się nim aż ok. 260 milionów ludzi.
Jest językiem urzędowym nie tylko w Rosji, ale też na Białorusi, w Kirgistanie i Kazachstanie.
Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku!

WARTO SIĘ UCZYĆ!
Gramatyka rosyjska, choć również skomplikowana , jest mimo wszystko nieco łatwiejsza niż polska.
- W rosyjskim mamy jeden przypadek mniej niż w polskim.
- W rosyjskim nigdy nie ma dylematu czy to „sz”, które słyszymy, piszemy przez „sz” czy przez „rz”. Dodatkowo, w rosyjskim mamy jedno „u”, jedno „h”, jedno „ż”. Ortografia w rosyjskim jest łatwiejsza.
- W odróżnieniu od polskiego, w rosyjskim nie wyróżnia się form czasu przeszłego dla rodzaju męskiego i żeńskiego w odniesieniu do liczby mnogiej.

Podstawową różnicą jest jednak oczywiście alfabet. Nietypowy zapis liter bywa na początku nieco przerażający i zniechęcający do nauki, jednak wystarczy 1 lekcj i ze mną, aby raz na zawsze zaznajomić się z cyrylicą!

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE LEKCJE
Zawsze dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według szczegółowego planu ,  dzięki czemu wiesz jak się przygotować do każdej lekcji oraz nad czym pracować codziennie w domu.  Bardzo duży nacisk kładę na komunikacje . Dostajesz ode mnie obszerne materiały .

Jeśli podchodzisz ambitnie do nauki języka - moje lekcje to dla Ciebie wybór idealny.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?
1) Konwersacje . Na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję.
2) Pełne przygotowanie do egzaminów i matury . Nadrobimy wszelkie zaległości oraz pokażę Ci jak wstrzelić się w klucz maturalny tak, aby dostać maksymalną ilość punktów.
3) Business Russian - profesjonalne lekcje dla przedsiębiorców, ludzi z marketingu i sprzedaży oraz każdego, kto chce poruszać się w środowisku biznesowym po rosyjsku pewnie i płynnie. Oferuję również szkolenia grupowe dla firm.

Zapraszam na skuteczne zajęcia z języka rosyjskiego w trybie online.
Lekcja 60 min.
Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Anna Nikolaeva
Zamknięta 10 lok 1.5
30-554 Kraków
NIP: 6762536133

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 08.2017
MGU
Nauczyciel dyplomowany
Tłumacz
09.2018 - aktualnie
Moscow
Teacher of Russian language and literature
Kursy i szkolenia
.
Педагогика
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.