Giuseppe Gimelli

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków (Centrum)

Giuseppe Gimelli

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/553 opinie
Dla użytkownika Giuseppe Gimelli

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 53
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Giuseppe is an extraordinary teacher! He has deep knowledge of the process of teaching and learning and he is extremely passionate about it. He has the ability to build caring relationship with student while maintaining 100% professionalism. He showed me the new way to learn Italian and I have never make such an improvement with anyone else!

Giuseppe jest genialnym nauczycielem! Ma ogromną wiedzę o procesie nauczania a co najważniejsze ma do tego wielką pasję. Jest super profesjonalny a jednocześnie sprawia, że lekcja to sama przyjemność. Nigdy nie sądziłam, że JA będę w stanie się czegokolwiek nauczyć bez miliona notatek i wkuwania na pamięć a Giuseppe pokazał mi, że się da! Bardzo, bardzo, bardzo polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2020

Giuseppe jest świetnym nauczycielem, który kocha to, co robi. Jego zaangażowanie, entuzjazm, cierpliwość, pozytywna energia oraz pasja do nauczania sprawiają, że nauka staje się wielką przyjemnością. Polecam każdemu takiego nauczyciela, kto zastanawia się nad rozpoczęciem lub kontynuacją nauki przepięknie brzmiącego języka włoskiego.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Moja przygoda z Włochami i językiem włoskim rozpoczęła się już dawno temu. Częste wyjazdy sprawiły, że potrzeba znajomości tego języka stała się po części koniecznością.
Dobry nauczyciel to podstawa całej nauki. Taki jest Giuseppe, potrafi wspaniale i profesjonalnie zorganizować lekcje. Szczególnie że każdy inaczej podchodzi do nauki i ją przyswaja a nie zawsze jest łatwo i lekko.
Giuseppe jest nauczycielem z ogromnym doświadczeniem, posiada świetne umiejętności przekazywania wiedzy, potrafi zmotywować i zachęcić do dalszej nauki w chwilach zwątpienia.
Poczucie humoru, to jedna z wielu bardzo pozytywnych cech Giù. Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze niejednokrotnie zabawne.
Włoski temperament, luz i przyjacielskie podejście, co tu więcej pisać... Italiano vero!
Polecam w pełni profesjonalnego nauczyciela Giuseppe.

avatar
Elka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

I was only a few days before the very important exams and felt that I do not remember anything. By the stress I did not believe in myself completely and felt that only a miracle can save me.
Fortunately, I found this teacher that not only helped me repeat all the material in a few days and fill knowledge gaps to pass the written and oral exam. Above all, he believed in me and very quickly helped me to believe in my own skills.
Thanks to the feeling that my successes are important to Giuseppe, and his involvement in facilitating my learning, I decided to continue the lessons for my own pleasure.
A professional teacher, supporting trainer, great person who will bring much more to your life than the ability to speak Italian.
I highly recommend Giuseppe!

Byłam tylko kilka dni przed ważnymi egzaminami i czułam, że nic nie pamiętam. Przez stres zupełnie w siebie nie wierzyłam i czułam, że tylko cud może mnie uratować.
Na szczęście, znalazłam nauczyciela, który nie tylko pomógł mi powtórzyć cały materiał w kilka dni i uzupełnić braki w wiedzy tak, aby zdać egzamin pisemny i ustny. Przede wszystkim, wierzył we mnie i bardzo szybko pomógł mi uwierzyć we własne umiejętności.
Dzięki poczuciu, że moje sukcesy są ważne dla Giuseppe i jego zaangażowaniu w ułatwienie mi nauki, postanowiłam kontynuować lekcje dla własnej przyjemności.
Profesjonalny nauczyciel, wspierający trener, wspaniały człowiek, który wniesie w Twoje życie znacznie więcej niż umiejętność posługiwania się językiem włoskim.
Gorąco polecam Giuseppe!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Każdy uczeń przyswaja wiedzę w inny sposób – dobry nauczyciel potrafi dostosować lekcje do potrzeb swoich podopiecznych.

To właśnie Giuseppe.
Bierze potrzeby innych , jest empatyczny ,profesjonalny , uparty , kreatywny.
Jeśli ktoś chce posługiwać się językiem włoskim , polecam Giuseppe.
Wzbudza ciekawość języka, podpowiada, jak połączyć naukę z indywidualnymi zainteresowaniami i jest uparty w swoim przekonaniu , że każdy jest w stanie nauczyć się tak pięknie brzmiącego języka włoskiego .

avatar
Mateo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Najlepszy nauczyciel jakiego miałem! Cierpliwy, dokładny, bardzo miły, nie patrzy na zegarek.
Odpowiada na wątpliwości i pytania nawet po lekcjach.

Uwaga, jeden minus: Jest bardzo przystojny, co może rozpraszać :D

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

To moje kolejne podejście do nauki włoskiego i przyznam, że te lekcje są dla mnie odkryciem - bardzo duży nacisk położony jest na prawidłową wymowę, intonację, poznanie "melodii" języka. To akurat jest dla mnie bardzo istotne, bo mam duży problem z mówieniem. Świetnie dobrane ćwiczenia m.in. na skojarzenia, które pomagają opanować szybciej i sprawniej materiał.
Giuseppe prowadzi lekcje z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem.
A wszystko to w przyjaznej i miłej atmosferze.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Chętnie chodzę na te zajęcia, po nich czuję się zmotywowany do nauki. Cenię sobie nacisk na poprawną wymowę oraz różne techniki ułatwiające naukę. Naprawdę polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Giu is a highly professional teacher with modern teaching methods, which can be seen in a very short time. It's been a long time since I met a teacher with such an approach and such a friendly personality. First of all, he focuses on pronunciation and conversation, which is the best start for every student. What is more, learning is very effective during the classes themselves, which is an essential part of learning, homework is not the most important if you fully focus on the classes and want to learn. Lessons with Giu are not really lessons, they are a very friendly social meetings with great sense of humour.
I look forward to more, because every lesson is an interesting italian journey! ;)

Giu to wysoce profesjonalny nauczyciel posiadający nowoczesne metody nauczania, które widać w bardzo krótkim czasie. Dawno nie spotkałam nauczyciela z takim podejściem oraz tak przyjazną osobowością. Przede wszystkim skupia się on na wymowie oraz rozmowie co jest najlepszym początkiem dla każdego ucznia. Co więcej nauka jest bardzo efektywna podczas samych zajęć co jest niezbędnym elementem nauki, zadania domowe nie są najważniejsze jeśli w pełni się skupisz na zajeciach i chcesz się uczyć. Lekcje w zasadzie nie są lekcjami, są bardzo interesującymi spotkaniami towarzyskimi z dużą dawką poczucia humoru.
Czekam na więcej, gdyż każda lekcja to ciekawa podróż po Włoszech ;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Miły prowadzący, ciekawe zajęcia i dużo pozytywnej energii :) do tej pory korepetycje z różnych języków na które uczestniczyłam były dość monotonne i polegały na wpisywaniu slow / czasów gramatycznych na karty zero. Tutaj dużo rozmowy i nauki wymowy, co jest dla mnie bardzo ważne. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Przez lata uczyłam się wielu języków, jednak żaden nie przyszedł mi z taką łatwością jak włoski, a to wszystko dzięki Giu! Lekcje zawsze są interesujące i bezstresowe, Giuseppe indywidualnie podchodzi do każdego z grupy, mimo że uczymy się w 4. Dużą uwagę skupia na mówieniu, co jest dla mnie najważniejsze, bo już po krótkim czasie byliśmy w stanie bez problemu dogadać się na wakacjach we Włoszech. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, ponieważ Giu jest wspaniałym nauczycielem, motywuje do pracy i zaraża pasją do języka!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel, super atmosfera na lekcjach! Mimo, ze uczymy sie w grupie 4 osób, podejście Giu jest indywidualne do kazdego. Na pierwszym miejscu stawia mówienie, przez co już po 3 miesiącach nauki mogliśmy pewnie używać języka podczas wycieczki do Włoch.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Uczę się włoskiego u Giuseppe od 3 lat. Muszę przyznać, że z dużą swobodą rozmawiam w tym języku w pracy co jest niewątpliwie zasługą mojego nauczyciela. Nadal chodzę na lekcje również ze względu na przyjacielską atmosferę tych zajęć, które są jak podróż do Włoch. Dzięki osobowości i talentowi pedagogicznemu Giuseppe nauka zwykle kojarzona z wysiłkiem i poświęceniem jest czystą przyjemnością.

I have got lessons with Giuseppe since 3 years. I must admit that I speak fluently italian at work which is great achievement of my teacher.
I continue to study also because of very friendly atmosphere (created by the teacher) which changes usuall studing into exciting journey to Italy.
Thanks to personality and pedagogical skills of Giuseppe the progress in education is no longer accompanied by effort and sacrifice but it is achieved with pure pleasure.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Giu is a very positive and friendly person with a sense of humor. Thanks to his methods and focus on conversation, after a few lessons you are able to speak Italian. I highly recommend.

Giu jest bardzo pozytywną i przyjazną osobą z poczuciem humoru. Dzięki jego metodom i skupieniu się na rozmowie, po kilku lekcjach jesteś w stanie mówić po włosku. Gorąco polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Giuseppe to profesjonalny nauczyciel i niezwykle inspirujący człowiek. Dzięki jego autorskiej metodzie już po pierwszych zajęciach potrafiłam porozumiewać się swobodnie nawet nie znając wszystkich potrzebnych słów. Mój komfort podczas spotkań i jak najefektywniejsze wykorzystanie moich możliwości, zawsze w pozytywnej i przyjaznej atmosferze, sprawiają, że na każdą lekcję czekam z niecierpliwością.
Gorąco polecam! Giu to zdecydowanie NAJLEPSZY nauczyciel włoskiego.

Giuseppe is a professional teacher and an extremely inspiring man. Thanks to his original method already after the first class I was able to communicate freely without even knowing all the words I needed. My comfort during meetings and the most effective use of my possibilities, always in a positive and friendly atmosphere, make me look forward to each lesson.
Highly recommend! Giu is unquestionably THE BEST Italian teacher.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Giuseppe is the best Italian teacher ever! He is patient, friendly, knowledgeable, creative and full of energy. I had the lessons with him in the past academic year and finally I started to speak Italian with confidence. I cannot wait to meet Giu again in September to continue our talks ( and maybe learn some more grammar....)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Lekcje z Giuseppe to czysta przyjemność! Jest on bardzo sympatyczną i otwartą osobą dzięki czemu atmosfera na zajęciach jest zawsze pozytywna i każdy może poczuć się swobodnie niezależnie od poziomu zaawansowania.
Dzięki swojemu doświadczeniu może skutecznie pomóc w ćwiczeniu odpowiedniej wymowy.

Lessons with Giuseppe are pure pleasure! He is a very nice and open person, the atmosphere during the lessons is always positive and everyone can feel at ease, regardless of the level of advancement.
Thanks to his experience, he can effectively help in practicing the right pronunciation.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Lekcje z Giuseppe są świetne! Uczymy się w grupie czterech przyjaciół i Giu potrafi doskonale dotrzeć do każdego z nas. Jego metody działają, a atmosfera na lekcjach jest znakomita. Giuseppe jest wymagającym nauczycielem, który przykłada dużą uwagę do wymowy oraz inicjatywy uczniów.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Lekcje z Giuseppe to duża przyjemność. Kładzie nacisk na wymowę i melodię języka. Profesjonalny i z poczuciem humoru.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Współpraca z Giiseppe układa się bardzo dobrze . Traktuje swoje obowiązki z należytym profesjonalizmem . Polecam każdemu kto chciałby uczyć się języka włoskiego . Traficie w dobre ręce .

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Lekcje z Giuseppe są bardzo ciekawe i interesujące, kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, wspaniały człowiek, który z pasją wykonuje swoją pracę. Jest wymagającym nauczycielem, ale dzięki temu efekty są błyskawiczne, w dodatku ma dobry kontakt z uczniem. Polecam wszystkim początkującym jak i tym, którzy mieli już styczność z językiem włoskim.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Giuseppe jest świetnym nauczycielem jęz. włoskiego. Wymagający, solidny i dbający o szczegóły, dużo uwagi poświęca na prawidłową wymowę i akcent, który jest istotny w tym języku. Posiada znakomite zdolności komunikacyjne, oraz poczucie humoru. Lekcje są dostosowane do umiejętności i potrzeb ucznia. Polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Nie spodziewałem się aż takiego fajnego podejścia. Profesjonalizm i zaangażowanie w miłej atmosferze :) Polecam

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Beautiful human being, passionate about teaching, joyful and full of positive energy. If you haven't worked with him yet, you should consider doing so!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Bardzo gorąco polecam lekcje z Giu. Jego optymizm , uśmiech i podejście do kursanta sprawiają, ze chce się przyswajać język.
Dzięki wysokim wymaganiom ma się impuls do intensywnej pracy nad sobą , aby osiągać coraz lepsze efekty.

I highly recommend lessons with Giu. His optimism, smile and approach to the student make me want to learn the language.
Thanks to high demands, you have the impetus to work hard on yourself to achieve better and better results.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

After only few classes with Giuseppe I have to admit that my conversational skills have considerably improved. I am not afraid to speak in Italian anymore and what is worth to emphasize is that I really enjoy it! He is able to create a friendly and easygoing atmosphere but at the same time is very demanding and motivating.  I really appreciate the fact that when I am not able to attend classes he propones Skype meetings for example during my business trips. Each lesson is a real pleasure!

Już zaledwie po kilku zajęciach moje umiejętności językowe, konwersacyjne znacznie się poprawiły. Myśl o rozmowie w języku włoskim nie przysparza mnie już o ból brzucha, a co więcej naprawdę czekam na następne zajęcia. Giuseppe stwarza miłą, przyjazną atmosfere, ale jest też wymagający i potrafi zmotywować do pracy  Bardzo doceniam fakt, że kiedy nie jestem w stanie fizycznie uczestniczyć w zajęciach, Giuseppe proponuje spotkania na Skypie. Jest to świetne rozwiązanie np. podczas moich podróży służbowych. Każde zajęcia są czystą przyjemnością!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Giuseppe is the best teacher I've ever met. He's so nice funny demanding and competent at the same time. He pays attention to conversations and pronunciation. I enjoy every lesson with Giu :)

Giuseppe jest najlepszym nauczycielem jakiego kiedylolwiek spotkałam. Jest bardzo miły, zabawny a przy tym wymagający i kompetentny. Zwraca uwagę na konwersacje i wymowę. Cieszę się z każdej lekcji z Giu!

Grazie, bello!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Polecam Giuseppe jako nauczyciela włoskiego bez żadnych wątpliwości i zastrzeżeń. Lekcje prowadzi profesjonalnie ale równocześnie z pasją i zaangażowaniem. Za każdym razem po spotkaniu z Giu mam wrażenie, ze moja wiedza i komunikatywność w języku włoskim jest o wiele lepsza. Jego dodatkowym atutem jest serdeczność, która sprawia, że lekcja jest również spotkaniem z bardzo fajnym kolegą z którym doskonale rozmawia się na każdy temat i nieistotne że w obcym języku, a może właśnie bardzo ważne bo jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki włoski przestaje być taki "obcy"

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Szukasz nauczyciela, który da Ci komfort a jednocześnie zmotywuje do nauki? Giuseppe to idealny wybór! Profesjonalne i indywidualne podejście do lekcji i możliwości ucznia, a przy tym przyjacielska i wesoła atmosfera to nie jedyne atuty spotkań z Giu. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem włoskim, czy może poszukujesz odpowiedniego przewodnika, który pokaże Ci, jak wiele umiesz i z jaką swobodą możesz rozmawiać. Daj sobie szansę, naprawdę warto! Nie spotkałam jeszcze tak dobrego nauczyciela, dlatego polecam Wam z czystym sumieniem. :)
Ci vediamo alla prossima lezione Giuseppe! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 grudnia 2017

Giu to niezwykly nauczyciel, pelen pasji i humoru, i czarujacy mezczyzna. Zajecia z nim to przyjemnosc ;))

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Szczerze podpisuję się po wszystkimi pochlebnymi opiniami na temat Giuseppe. Ma predyspozycje do bycia nauczycielem, widać od razu, że to jedna z Jego pasji. Jest niezwykle cierpliwy, a dodatkowo opracował swój sposób na wytłumaczenie rożnych zawiłych aspektów języka włoskiego, przez co wszystko czego uczy jest logiczne,łatwe do zrozumienia i zapamiętania. Dodatkowym atutem Giu jest fakt, ze świetnie mówi zarówno po polsku jak i po angielsku, przez co może być również nauczycielem dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z nauką języka włoskiego. Serdecznie polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Giu to świetny Native Speaker, myślę, że najlepszy w Krakowie. Zajęcia prowadzi w dość niekonwencjonalny sposób,przez co lekcje są ciekawe, świetnie dopasowuje się do potrzeb ucznia, jest osobą bardzo komunikatywną, otwartą, dzięki czemu mając podstawy języka włoskiego mogę z nim prowadzić konwersacje na różne tematy. Już po kilku zajęciach widzę postępy, a dodatkowo poznaję niuanse włoskiej gramatyki, z całą pewnością będę kontynuował z nim naukę.

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2017

Giuseppe jest wspaniałym nauczycielem.
Uczy całym sobą. Motywuje i wymaga , jest kontaktowy i cierpliwy. Świetnie się dopasowuje do potencjału ucznia. Co więcej , swoją osobowością i zapałem sprawia że z lekcji na lekcję , chcesz umieć więcej a nauka staje się przyjemnością.
Grazie mille Giu.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Simply: motivating, really involved, very focused on practical communication. Has a great ability to adjust teaching style to the student’s character. Professional and very friendly.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Giuseppe is a wonderful teacher with a lovely personality. He has been teaching my six year old son for a year and I must admit that all the lessons are very creative and innovative. He really demonstrates creativity in teaching strategies and creates a climate of trust. Moreover, he has got an individual approach and focuses on educational needs of my child. My son loves attending his lessons and I could see the immediate results. My son has started speaking fluently on various topics and he is not afraid of speaking in the Italian language anymore. All credit goes to him!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Giuseppe is an amazing teacher. I have had classes over skype with him for a year. It is flexible and easy as we can always modify shedule as required.
I love Giu’s methodology - it is very relaxed way of learning but dont confuse it with unstructured! He focusing on conversations and adapts depending on your needs. Giuseppe is a musician and he adapts his musical skills into language teaching which is really great. If you get bored of old school book-based classes I highly recommend Giu!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Giu jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem. Posiada wszelkie kwalifikacje do nauczania. Polecam wszystkim

avatar
Libellula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

I would like to admit that i have remained impressed by the way in which Mr. Gimelli is conducting his lessons. His capacity of transfering knowledge is really incredible. He is able to create a positive environment that favours an open communication. As a student you feel heared, respected and motivated. So just learn because there is no greater support than Giuseppe's one :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Giuseppe jest bardzo miłym i cierpliwym, ale także wymagającym nauczycielem. Jest on bardzo elastyczny, dostosowuje termin i tematykę zajęć zgodnie z preferencjami ucznia. Uczy całościowo (gramatyka i konwersacje), zwraca uwagę na intonacje i poprawną wymowę. Zależy mu na tym, żeby uczeń już po kilku lekcjach był w stanie samodzielnie się porozumieć w j.włoskim. Widać, że nauczanie to jego pasja i zdecydowanie zaraża nią innych. Serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Giuseppe jest bardzo dobrym, cierpliwym a jednocześnie wymagającym nauczycielem. Posiada kwalifikacje do nauki języka, kładzie duży nacisk na poprawną wymowę oraz intonację. Ogromnym plusem jest możliwość ustalania terminów lekcji w zależności od potrzeb ucznia, co nie jest możliwe w szkołach językowych. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób, w miłej atmosferze. Polecam lekcje z Giuseppe, który jest pełen pozytywnej energii.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Giuseppe jest wyjątkowym nauczycielem. Nauczanie to jego pasja, zależy mu na postępach swoich uczniów. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, intonację i akcenty. Ponadto jest sympatyczny i otwarty. Polecam lekcje z Giuseppe.

Giuseppe is an extraordinary teacher. He teaches with passion. He cares about language progress of his students. The main focus is put on correct pronounciation, articulation, intonation and accent. Furthermore, he is open and nice person. I can reccomend lessons with Giuseppe.

avatar
GG
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

I have been Giuseppe's student for over two months and I can highly recommend him as a teacher. Lessons are well conducted and very interesting. The main focus is put on speaking, pronunciation and articulation of words. Keep up the good work Giu'!

Szczerze polecam lekcje włoskiego z Giuseppe. Podczas zajęć koncentruje się on głównie na konwersacji i poprawnej wymowie. Lekcje są interesujące i zróżnicowane. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Kocham język włoski, lubię się go uczyć i spędzam z nim czas od kilku lat. Wiele rozumiem, ale niestety kiedy mam coś powiedzieć to mimo chęci mam z tym ogromny problem. Zdecydowałam się na zajęcia u Giuseppe, żeby przełamać swoją blokadę językową. Byłam dopiero na dwóch zajęciach i już widzę, że to był dobry pomysł. :)
Giuseppe prowadzi zajęcia w miłej atmosferze i nieustannie motywuje mnie do mówienia (a naprawdę jestem ciężki przypadek ;)) Także gorąco polecam i pozdrawiam ciepło! :)

avatar
Jakub, AVIS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2016

Cotygodniowe poranne lekcje w naszej firmie przerodziły się w przyjacielskie spotkania, na których rozmawiamy, komentujemy, dyskutujemy, argumentujemy, lamentujemy, plotkujemy... Tak tak i to wszystko po włosku!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Zajęcia z Giuseppe to nie są zwykłe lekcje włoskiego. Gdy poszedłem na pierwszą lekcję w szkole językowej Lincoln, byłem zaskoczony jak przyjazną i bez stresową atmosferę potrafił wykreować. Bezpośrednie podejście do ucznia, dbałość o najmniejszy detal wymowy czy poprawności językowej i ogromne zaangażowanie, które było widać na każdych zajęciach. Po prostu, jeden z najlepszych nauczycieli z jakimi miałem okazję się uczyć.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Do Giuseppe trafiłam tak na prawdę przez przypadek, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziała, że na pewno nie było ono ostatnim. Wcześniej języka włoskiego uczyłam się sama, z różnymi efektami. Teraz dzięki pomocy Giuseppe jestem w stanie usystematyzować moją dotychczasową wiedzę, a także zdobyć nowe umiejętności. Co do samych zajęć to są one dostosowane do poziomu, potrzeb i zainteresowań ucznia. Podczas lekcji bardzo duży nacisk kładziony jest na poprawność wymowy oraz intonację, co jest niezmiernie istotne w tak melodyjnym języku jakim jest język włoski. Ponadto nie mogłabym pominąć tego, że lekcje prowadzone są w niezwykle miłej i sympatycznej atmosferze. Zresztą wszyscy, którzy mieli okazję sami się o tym przekonać na pewno wiedzą co mam na myśli. Przechodząc do konkretów – gorąco polecam!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Konwersacje z Giuseppe są bardzo ciekawe i interesujące, kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, świetny nauczyciel, z pasją wykonuje swoją pracę. Jest wymagający, bardzo otwarty i sympatyczny, ma dobry kontakt nauczyciel-uczeń. Spełnia moje oczekiwania. Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Już po dwóch lekcjach z Giuseppe mówię trochę po włosku i myślę, że połknęłam bakcyla.... Jest mówienie, fonetyka, trochę gramatyki i dużo zadania domowego ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2016

Z Giuseppe spotkałam się w szkole językowej Lincoln. Jest on świetnym nauczyciel, który zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę. Na lekcjach z nim jest duży nacisk na mówienie co pomaga przełamać bariery językowe.Uczy wielu przydatnych zwrotów w języku włoskim. Jest osobą otwartą i bardzo sympatyczną. Polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Giuseppe to nie tylko sympatyczny i ciekawy partner do rozmowy, ale przede wszystkim wymagający i rzetelny nauczyciel, który profesjonalnie traktuje każdą lekcję, szczegółowo i skutecznie tłumaczy wszelkie niejasności, a ponadto inspiruje do kreatywnego spojrzenia na język i sposób jego nauki. Lekcje są bardzo efektywne i w dodatku pełne pozytywnej energii! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Świetne lekcje - włoski dostosowany do włoskiej rzeczywistości językowej i precyzyjna praca z wymową, dobrze wytłumaczona gramatyka!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Konwersacje z Giuseppe to sama przyjemność! Rozmawiamy na ciekawe tematy, a zasady języka włoskiego same wchodzą do głowy :) Do tego dbałość o wymowę, akcenty... naprawdę warto jeśli ktoś chce nauczyć się dobrze mówić!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Lekcje z Giuseppe są bardzo interesujące, zwraca dużą uwagę na wymowę i naukę słownictwa. Szczególnie polecam konwersacje, uczyniłam duże postępy. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.