AnnChem Anna Piasta

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Toruń
Brodnica
Poznań
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Pracuję z dziećmi i młodzieżą, mam duże doświadczenie w przekładaniu niezrozumiałego na zrozumiale, zarówno na poziomie rozszerzonym, jak i podstawowym. Pokaże Ci odpowiednie sposoby uczenia się i dostosowane do tego metody nauczania. Jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia to zapraszam Cię do zapisania się na moje zajęcia. Przedstawię Ci tajniki, triki maturalne. W ramach zajęciach przygotowuje własne karty pracy, które powtarzają najważniejsze kwestie teoretyczne z danego tematu, a następnie wykonujemy zadania maturalne, które wysyłam przed zajęciami. Uczę swoich uczniów zarówno zrozumienia zagadnień jak i rozwiązywania zadania „pod klucz”.  Drogą do osiągnięcia sukcesu jest uczenie się od samego początku zrozumienie schematów rozwiązania zadań maturalnych. Zapraszam do kontaktu, tel 669-949-750

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

AnnChem Anna Piasta
Wiejska 3
87-330 Jabłonowo Pomorskie
NIP: 8741764189

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Doktor
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Do Pani Ani uczęszczałem na zajęcia prawie 5 lat, co samo w sobie już o czymś świadczy. Przez te lata współpracy (mimo, że wielkim „fanem” chemii nie byłem), dzięki Pani Ani udało mi się na tyle zrozumieć ten przedmiot, że przed maturą wszystko było dla mnie takie, naturalne i oczywiste - to też potwierdził przedwczorajszy wynik maturalny 77%, który byłby wyższy, gdyby nie ograniczył mnie czas;). Z całego serca mogę polecić Panią Anię osobom, którzy chcą się dobrze przygotować do matury z chemii. Pozdrawiam;)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2024

Pani Ania to świetna kobieta, która potrafi wytłumaczyć zadania będące najgorszym przekleństwem dla ucznia. Dziękuję za 4 lata nauki, podtrzymywała mnie Pani na duchu 4 lata, pomagając przejść przez najcięższe momenty!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2024

Pani Ania jest świetną chemiczką, która wytłumaczy Ci nawet te najtrudniejsze zagadnienia w jak najprostszy sposób. Jej zaangażowanie do pracy jak i wymagania działały skutecznie na moje postępy w nauce chemii. Z ręką na sercu mogę każdemu polecić Panią Anię.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2024

Pani Ania jest cudowną nauczycielką, wyrozumiałą i cierpliwą. Zawsze służy pomocą. Jest bardzo zaangażowana, czuć, że robi to z pasji, a na pierwszym miejscu jest zawsze dobro ucznia. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze tematy, tak żeby każdy zrozumiał. Odpowie na każde pytanie, nawet te, które wydają się "proste i oczywiste", nigdy nikogo nie wyśmieje. Podsumowując niesamowita kobieta i korepytorka, bije od niej ciepło, dzięki czemu lekcje są bezstresowe i bardzo przyjemne.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2024

Pani Ania to niezwykła korepetytorka, której pasja i profesjonalizm czynią naukę miłą i zrozumiałą. Dzięki jej cierpliwości i zdolności do prostego tłumaczenia skomplikowanych tematów, udało mi się zrozumieć trudne zagadnienia. Jest zawsze przygotowana, serdeczna i motywująca. Gorąco polecam Panią Anię każdemu, kto szuka skutecznej pomocy w nauce chemii. :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Panią Anię poznałam w ostatniej klasie liceum, ale dzięki wsparciu, zaangażowaniu i systematyczności, które otrzymywałam na zajęciach bez problemu poradziłam sobie z przebrnięciem przez cały materiał z chemii i w rok bardzo dobrze przygotowałam się do matury. Zajęcia były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, a wiedza przekazywana była w łatwy do zrozumienia sposób. Polecam najlepsza korepetytoraka z chemii!!!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2023

Korepetycje z Panią Anią miałam przez 4 lata liceum, były to najlepsze zajęcia z chemii na jakie uczęszczałam. Świetny kontakt z korepetytorem sprawił, że z przyjemnością uczestniczyłam w zajęciach. Dzięki Pani Ani zrozumiałam wszystkie zagadnienia z chemii, z którymi miałam problem. Lekcje w szkole nie były dla mnie wystarczające w przygotowaniach do matury, dlatego też korepetycje stały się idealnym rozwiązaniem. Ponadto prowadzone w ostatnich miesiącach zajęcia tylko dla maturzystów okazały się świetnym pomysłem, ponieważ uporządkowały one moją wiedze, co było kluczowe w przygotowaniach do matury. Miałam zajęcia zarówno online, jak i na żywo, oba rozwiązania przynosiły mi pozytywne rezultaty. Ciesze się, że na mojej drodze edukacji spotkałam Panią Anię, zajęcia z nią były dla mnie przyjemnością.

avatar
karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2023

Chodziłam do Pani Ani na zajęcia online przez prawie całe liceum. Na każde zajęcia przychodziłam z uśmiechem, ponieważ wiedziałam, że z Panią będą one przyjemnością. Pani Ania nie ma problemu z wytłumaczeniem jakiegoś zagadnienia po raz setny, w klasie maturalnej zrobiła nam również sporą ilość matur, które sama przygotowała. Polecam te zajęcia z całego serduszka.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2023

Na Panią Anię, trafiłem w sytuacji "podbramkowej". Byłem uczniem, który do pewnego momentu, traktował chemię na rozszerzeniu, jako przykry obowiązek, którego spełnienie było dla mnie czymś bardzo trudnym. Naszym celem na pierwsze spotkanie, było wyjście z opresyjnej sytuacji w połowie roku szkolnego. Cel oczywiście został spełniony, jednak poza tym Pani Ania zaszczepiła we mnie ponownie zainteresowanie do chemii. Swoją współpracę kontynuowaliśmy przez następne 2,5 roku. Oprócz zaległości, które musiałem nadrobić, udało się wyciągnąć bardzo zadowalające wyniki na koniec liceum. Pani Ania, przez cały czas była niezwykle profesjonalna w sposobie uczenia oraz bardzo szybko analizowała mój sposób uczenia - moje słabości i mocne strony przez co przez cały ten okres wspólnej pracy, czułem, że wszystko jest dostosowane personalnie, co bardzo cenię. Niezwykle ważną rzeczą, którą czułem, to wspólny cel. Nigdy nie odczułem, że jestem sam z tym co chcę osiągnąć. Do dyspozycji, zawsze dostawałem potrzebne materiały. Wszelkie zadania, które miałem zrobić, zawsze mogłem komfortowo konsultować, a wszelkie potknięcia oraz błędy nigdy nie były traktowane z góry. Nigdy nie odczułem wrażenia, że moja niewiedza czy nieumiejętność w jakimś zakresie, to powód do wstydu.
Pani Ania, bo zakończeniu liceum, będzie kojarzyła mi się z pasją do nauki oraz pełnym profesjonalizmem. Bez zastanowienia, polecam korepetycje.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Miałam wielu korepetytorów od chemii i cieszę się, ze poznałam Panią Anię. Poza cierpliwością i wyrozumiałością w stosunku do ucznia jest przemiłą osoba. Przez ostatni rok przygotowań do matury nie bałam się, ze z czymś nie zdążymy lub potraktujemy jakiś temat blacho. Serdecznie polecam jeśli chcesz sie odpowiednio przygotować do matury.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Miałam z Panią Anią zajęcia online do matury z chemii przez prawie całe liceum i z całego serca mogę je wszystkim polecić. Pani ma ogromną cierpliwość do ucznia, więc odpowiadanie na to samo pytanie i tłumaczenie tego samego zagadnienia po raz setny nie stanowiło problemu ;) Te zajęcia spowodowały, że naprawdę polubiłam chemię a przygotowania do matury stały się przyjemnością.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Chodziłam na zajęcia do Pani Ani przez prawie całe moje liceum aż do matury. Zdecydowanie pomogła zrozumieć ten trudny przedmiot, a z czasem nawet go polubić. Serdecznie polecam każdemu, kto jest gotowy na dużą dawkę wiedzy i sporo pracy, ale pracy owocnej! Przede wszystkim przez cały mój okres nauki wiedziałam, że podążam uporządkowanym planem i że zdążymy ze wszystkim do matury co bardzo doceniam. Korepetytorka jest otwarta na pytania ucznia i cierpliwie odpowiada nawet jeśli pyta sie po raz 10 o to samo zagadnienie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.