Anna Nawrocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Gliwice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zakres usług:Badanie gotowości do podjęcia nauki w szkole.Diagnoza i terapia trudności szkolnych (dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia): nauka czytania metodą sylabową, nauka pisania, zabawy z ortografią, trening pamięci i koncentracji, gry i zabawy matematyczne.Diagnoza i terapia dysfunkcji motorycznych: ćwiczenia manualne przygotowujące rękę do czynności grafomotorycznych, wyrabianie prawidłowego chwytu, wspomaganie czynności samoobsługowych.Pomoc w odrabianiu zadań domowych.Nadrabianie i wyrównywanie braków w wiedzy i umiejętnościach szkolnych.Praca z uczniem zdolnym.Przygotowywanie do sprawdzianów i testów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 10.2014
Uniwersytet Śląski
Nauczyciel mianowany
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.