Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Pionki
Warszawa
Język polski35 - 50 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Udzielę korepetycji z języka polskiego dla każdego poziomu. Skończyłam polonistykę na Uniwersytecie Łódzkim. Chętnie pomogę w przygotowaniach do egzaminów, do sprawdzianów, w codziennej nauce i poprawie ocen z języka polskiego. Zapewnie także ciekawe materiały.
Oferuję także profesjonalne sprawdzenie i korektę prac oraz pomoc edytorską. W czasie studiów skończyłam specjalizacje edytorską.
W razie problemów, chętnie pomogę także studentom polonistyki UŁ.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 09.2018
Uniwersytet Łódzki
Magister
filologia polska
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.