Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Piekary Śląskie
Język migowy40 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z zakresu języka migowego.

Jestem pedagogiem i pedagogiem specjalnym, w tym m.in. surdopedagogiem specjalizującym się nauczaniem osób głuchych i niedosłyszących. Posiadam również certyfikaty ukończenia kursów języka migowego I i II stopnia.

Pracuję jako nauczyciel w szkole integracyjnej. Na bieżąco obcuję z językiem migowym prowadząc dla młodzieży z tego zakresu zajęcia dodatkowe.

Największą satysfakcję daje mi to, że osoby które raz ‘‘spróbują’‘ migowego chcą do niego wracać, pokazując że im również jego nauka sprawia wiele przyjemności.

Migowy to nie tylko świetny sposób na spędzanie czasu wolnego, to również sposób na samorozwój. Jest to wreszcie również język, który coraz częściej bywa pożądany w różnych zakładach pracy. Tym bardziej warto go poznawać, by móc korzystać z niego w najróżniejszych sytuacjach.

Możliwość zgłaszania się osób indywidualnych (30 zł/h) lub grup kilkuosobowych (stawka do ustalenia).

Zajęcia dla dzieci/ dla dorosłych (dostosowane do wieku, potrzeb, preferencji)

Zapewniam sympatyczną atmosferę, podczas której będzie można się jednak wiele nauczyć - co gwarantuję :)

Możliwość dojazdu do domu.

Zapraszam serdecznie

tel kontaktowy 500 137 241

40zł / 60 min (zajęciau mnie)

od 50 zł (do ustalenia, w zależności od odległości) / 60 min (zajęcia u ucznia)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.