Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Sędziszów Małopolski
Ropczyce
Kolbuszowa
Rzeszów
Dębica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.
Jestem doktorem uniwersytetu w Dundee w Wielkiej Brytanii, gdzie przez wiele lat prowadziłam zajęcia z brytyjskimi uczniami i sudentami. Mam bardzo dobry akcent oraz szeroki zasób słownictwa [w tym angielski i szkocki slang :)]. Posiadam kwalifikacje pedagogiczno-dydaktyczne.
Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym etapie zaawansowania, dla każdej grupy wiekowej! Od przedszkolaka do seniora!!!
Przygotowuję do matur, egzaminów i job interviews!
Ponadto zajmuję sie tłumaczeniami angielsko-polskimi i polsko-angielskimi wszelkiej treści (w tym opracowań naukowych).
Zapraszam
Zainteresowanych proszę o kotakt:
532 711 937
Anna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2003
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Ochrona Środowiska
10.2003 - 06.2005
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Ochrona Środowiska
10.2007 - 07.2011
University of Dundee
Doktor
Cell and Developmental Biology
Kursy i szkolenia
10.2005
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Pani Ania posiada ogromną wiedzę z biologii i chemii i potrafi ją bardzo dobrze i zrozumiale przekazywać. Jest to kobieta z pasją do nauczania. Potrafi świetnie nauczać pod kątem matury. Chodziłem do niej kilka lat temu, ale do dziś pamiętam, jak wyciągnęła pięknego tulipana z bukietu stojącego na stole, po czym oberwała go z płatków, żeby pokazać mi te pręciki i słupek. Należy pamiętać, że wymaga ona sumiennego przygotowania do każdych zajęć i nie jest zachwycona jeśli nie pamięta się co mówiła ostatnio.
Zdecydowanie godna polecenia, ale pod warunkiem, że sam uczeń jest ambitny i pracowity.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Pani Ania posiada ogromną wiedzę z chemii i biologii. Bez niej, przygotowania do matury byłyby bez porównania trudniejsze. Bardzo polecam, nie znajdziecie nauczyciela o bogatszej wiedzy.

avatar
Zadowolony
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Polecam w 100 % korepetycje u Pani Anny. Bardzo przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

U Pani Anny uczę się od kilku miesięcy. Zajęcia są prowadzone bardzo dobrze i w miłej atmosferze. Lekcje są zróżnicowane od gramatyki , czytania teksów , po ćwiczenia słuchania i rozumienia angielskiego. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za pomoc w ogarnięciu angielskiego. Zajęcia odbywają się na luzie, w miłej atmosferze ale najważniejsze jest to że w bardzo skrupulatny i jednocześnie przystępny sposób potrafi wszysto wyjaśnić! Szkoda, że wcześniej nie udało mi się trafić na takiego anglistę. Polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Pani Anna jest super nauczycielem. Dzięki Niej i Jej metodom nauczania w końcu zrozumiałam gramatykę angielską. Serdecznie polecam Panią Anię, potwierdzam opinie znajomych, którzy polecili mi naukę u Niej.

avatar
uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
4 lipca 2017

Pani korepetytor wszystko wie najlepiej, uczeń nie ma nic do gadania. Ma słuchać czegoś, czego kompletnie nie rozumie i jeszcze pisać. Nie ważne że w ten sposób nic się nie nauczy. Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.