Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Olsztyn
Bartąg (Jaroty +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie :)

Jeśli Państwa pociecha potrzebuje dodatkowych zajęć wspierających jego rozwój w zakresie nauki czytania, pisania, liczenia a także usprawniających jego/jej funkcje poznawcze - służę swoją pomocą, wiedzą i doświadczeniem.

Jestem aktywnym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej od kilkunastu lat. Ukończyłam pięcioletnie studia pedagogiczne z tytułem magistra. Posiadam również kwalifikacje z zakresu terapii pedagogicznej oraz nauczania języka angielskiego w klasach I-III.
Jestem otwartą i kontaktową osobą, która skupia swoją uwagę przede wszystkim na potrzebach dziecka :)

Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 16:00
Wtorek12:00 - 16:00
Środa12:00 - 16:00
Czwartek12:00 - 16:00
Piątek12:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.