Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel w stopniu dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej oferuje zakres wiedzy dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka. Umiejętności oparte na wypracowanych i długoletnich technikach nauczania. Lekcje odbywają się w życzliwej i pełnej wsparcia atmosferze. Biegłe wykorzystanie komputera. Z uwagi na mobilność nauczyciela lekcje mogą odbywać się w dowolnych godzinach; rannych i popołudniowych. Możliwy dojazd do ucznia.
Wakacyjne lekcje dla osób wracających z zagranicy, dla utrwalenia lub poznania zakresu wiedzy przydatnej w klasie pierwszej. 
Lekcje on- line dla zerówek z całym zakresem podstawy programowej.
Do kazdej lekcji karty pracy, techniki aktywizujace.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Renata Anna
Bursztynowa, 35m.31
20-576 Lublin
NIP: 7121593362

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.