Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel w stopniu dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej oferuje zakres wiedzy i umiejętności dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka. Umiejętności oparte na wypracowanych i długoletnich technikach nauczania. Lekcje odbywają się w życzliwej i pełnej wsparcia atmosferze. Biegłe wykorzystanie komputera. Z uwagi na mobilnośc nauczyciela lekcje mogą odbywać się w dowolnych godzinach; rannych i popołudniowych. Mozliwy dojazd do ucznia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Renata Anna
Bursztynowa, 35m.31
20-576 Lublin
NIP: 7121593362

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.