Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Ochota +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Obecnie jestem studentką pedagogiki na SGGW  i od zawsze wiązałam moją przyszłość z pracą z drugim człowiekiem. Za czasów szkolnych bez problemu przyswajałam wiedzę z różnych przedmiotów, dlatego chciałabym pomóc innym, by równie dobrze mogli ją przyswoić. Moją pomoc szczególnie kieruję do dzieci i młodzieży klas 1-8. Jeżeli nie lubicie matematyki, macie problem z językiem polskim lub po prostu nie lubicie się uczyć, odezwijcie się! Sprawię, że nauka stanie się dla Was ciekawsza i bardziej intrygująca.

Moją pomoc również kieruję do najmłodszych. Razem ze mną nauczycie się czytać i pisać, dodawać i odejmować. Pomogę w odrobieniu prac domowych oraz przygotuję do zbliżającego się sprawdzianu.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z dysleksją, jestem cierpliwa i do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Dbam o bezstresową i spokojną atmosferę.

Pozdrawiam i do usłyszenia!

Cena korepetycji zależy od tego czy odbywają się online, czy stacjonarnie

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 13:00
Wtorek08:00 - 15:00
Środa17:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek08:00 - 15:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
SGGW
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2021 - aktualnie
Pomoc w odrabianiu lekcji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.