Me Gusta Nauka Języków Obcych Anna Michno

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Zabrze
Chorzów
Katowice
Świętochłowice
Ruda Śląska
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem lektorką języja hiszpańskiego, rosyjskiego i ukraińskiego; filologiem z przygotowaniem pedagogicznym oraz z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu.
Prowadzę własną działalność gospodarczą oraz współpracuję ze szkołami językowymi i firmami.
Zajmuję się nauczaniem indywidualnym oraz grupowym: prowadzę kursy dla firm, zorganizowane krusy w szkołach językowych oraz zajęcia indywidualne.
Głównie specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych i starszej młodzieży, ale również zajmuję się edukacją dzieci powyżej 8 roku życia.
Prowadzę zajęcia na wszyskich poziomach zaawansowania w tym kursy binesu. Przygotowję do certyfikatłów językowych, matur, egzaminów szkolnych.
Posaiadam bogaty zesaw podręczników, materiałów uzupełniających i pomocy multimedialnych oraz gier językowych. Oferuję swój własny program nauczania bazujący na wieloletnim doświadczeniu. Równiez pozostaję otwarta na wszelkie sugestie i prośby klienta.Program zajęć, tempo, dobór materiałów dopasowuję do indywidualnych potrzeb oraz predyspozycji ucznia.
Oferuję dojazd do klienta lub we wskazane przez niego miejce, jak również zajęcia u mnie. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty. Wystawiam faktury. Stawka za godzinę zegarową: 50zł u mnie, 60zł z dojazdem

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Me Gusta Nauka Języków Obcych Anna Michno
Wisniowa 8, 8
41-811 zabrze
NIP: 6482422210

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.