Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Lubartów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Witam, pomogę w nauce języka niemieckiego, posiadam certyfikat z języka niemieckiego ZMP oraz ponad 15-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na różnych poziomach nauczania. Nie jestem nauczycielką. Języka niemieckiego używam codziennie w mojej pracy zawodowej. Lekcje odbywają się u mnie w domu, niedaleko SP3 w Lubartowie. Pozdrawiam.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 19:00
Wtorek17:30 - 19:00
Środa17:30 - 19:00
Czwartek17:30 - 19:00
Piątek17:30 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.