ANNA MARKIEWICZ

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Bydgoszcz (FORDON)
Osielsko (Niemcz)
Niwy
Brzoza
Nowa Wieś Wielka
Złotniki Kujawskie
Faktura VAT

O mnie

Witam,

jestem nauczycielem języka niemieckiego, którego uczę z pasją i traktuję jako hobby oraz zdobywanie dodatkowego doświadczenia i ciągłego rozwoju zawodowego. Spełniam się jako nauczyciel i lektor jednak oprócz tego prowadzę firmę opartą na ciągłej współpracy i kontakcie w języku niemieckim z zagranicznymi kontrahentami.

Jednak to nauczanie jest moją prawdziwą pasją. Zapraszam uczniów Szkoły Podstawowej, Liceum , Technikum oraz osoby dorosłe chcące się doszkolić bądż zacząć przygodę z językiem niemieckim. Przygotowuję do matury, konkursów kuratoryjnych, olimpiad czy certyfikatów. Stosuję nowoczesne metody nauczania i dostosowuję je do poziomu i celu ucznia. Jestem zdania , że prywatne lekcje powinny mieć jasno sprecyzowany cel.

Zapraszam do współpracy!!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2008
Uniwersytet Gdański
Licencjat
nauczanie języka niemieckiego
10.2008 - 06.2010
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Magister
filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2008 - aktualnie
PRYWATNA SZKOŁA JĘZYKOWA "BELL"
Kursy na wszystkich poziomach A1- A2- B1-B2
02.2009 - aktualnie
PHU HOLZBUD
OBSŁUGA BIZNESOWA KLIENTA ZAGRANICZNEGO W JĘZYKU NIEMIECKIM
01.2010 - 01.2012
GIMNAZJUM W ŻOŁĘDOWIE
04.2013 - 06.2013
GIMNAZJUM NR 22 W BYDGOSZCZY

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.