Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Lublin (Wieniawa +1)

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Ania

O mnie

Jestem studentką trzeciego roku kognitywistyki.Oferuję efektywną naukę i przyjazną atmosferę zajęć - pomogę zrozumieć schematy egzaminacyjne, pomogę odnaleźć klucz do rozwiązywania arkuszy maturalnych i tych po ósmej klasie [*i nauczę każdego, nawet najbardziej opornego ucznia, jak pisać.Napisz SMS do mnie lub napisz wiadomość przez portal e-korepetycje - pamiętaj, by zostawić w niej numer do siebie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Kursy i szkolenia
12.2019
Automotywacja, zarządzanie sobą w czasie i produktywność w pracy badawczej.
12.2019
Mnemotechniki
12.2019
Academic writing (przygotowanie tekstów naukowych w języku angielskim)
12.2019
Academic speaking (wystąpienia naukowe w j. angielskim)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

P. Ania na zajęcia zawsze przychodzi przygotowana i prowadzi dziecko indywidualnie wedle jego predyspozycji. W prace wkłada masę serca, nie można też odmówić jej kompetencji.

Polecam współpracę z p. Anią.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Pani Anna bardzo rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy. Korepetycje są przygotowane indywidualnie, adekwatnie do potrzeb i poziomu danego ucznia.
Jest wyjątkowo empatyczną nauczycielką, ma więc świetny kontakt ze swoimi uczniami. A (nie zawsze pokorni...) uczniowie wykazują się nad wyraz dużym zaangażowaniem i na efekty nie trzeba długo czekać!
Pani Ania jest przykładem tego jak powinno wyglądać szkolne nauczanie.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Pani Ania świetnie przygotowała z j. polskiego moją córkę ósmoklasistkę do egzaminu. Dostała się do wymarzonego liceum pierwszego wyboru. Córka bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach, które były prowadzone rzetelnie a jednocześnie z poczuciem humoru. Pozdrawiam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Bardzo mi się podobały zajęcia z Panią Anią - prowadzi je w przyjemnej atmosferze, na każdych zajęciach mogłam wybrać, który materiał chcę powtórzyć. Wreszcie przestałam bać się pisania rozprawek i znacznie lepiej idzie mi rozwiązywanie testów próbnych :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Nauka z Panią Anią była prawdziwą przyjemnością. Miałem dość duże problemy w szkole z języka polskiego. Po kilku miesiącach udało mi się nadrobić stracone lata edukacji.
Duży plus za zaangażowanie i atmosferę.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Ania przygotowywała mnie do matury z historii, spotkania odbywały się regularnie, a dzięki dużej ilości dodatkowych materiałów, czułem się dobrze wyuczony. Dziękuję za dobry wynik z historii!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Polecam bardzo korepetycje z Anią. Na zajęciach zawsze wprowadzała przyjemną atmosferę sprzyjającą mi w nauce do matury. Nigdy nie było problemu z przełożeniem zajęć czy dogadaniem się w sprawie omawianego materiału na zajęciach. Bardzo dobrze tłumaczy nawet jeśli musi robić to kilka razy :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.