Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukończyłam filologię romańską o profilu iberyjska, mam 15 letnie doświadczenie jako nauczyciel i korepetytor.Obecnie pracuję w hiszpańskiej firmie.          

Mam przygotowanie pedagogiczne i lubię uczyć.

Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego: korepetycje, przygotowanie do testów i egzaminów, konwersacje , wszystkie poziomy znajomości języka. Zajęcia przed sprawdzianami i dłuższe kursy.

Cena 40 zł/60min.

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 19:00
Wtorek13:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek13:00 - 19:00
Piątek13:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Anią. Jest świetnym nauczycielem, bardzo kompetentnym. Zawsze przygotowana do lekcji, świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia dotyczące języka obcego. Cierpliwa, wykazała się dużą wyrozumiałością. Lekcje z Panią Anią to sama przyjemność. Polecam!

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Polecam lekcje języka hiszpańskiego z Panią Anią. Posiada praktyczną wiedzę. Oprócz tego, że sama jest zawsze przygotowana do zajęć, sprawdza czy Ty również, co jest bardzo motywujące, by systematycznie się uczyć. Do tego Pani Ania jest bardzo sympatyczną osobą, dlatego prowadziłyśmy dużo konwersacji, na czym najbardziej mi zależało. :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

polecam lekcje u Pani Ani w 100%. Miła atmosfera, potrafi wytłumaczyć najróżniejsze zagadnienia, stosuje różne, efektywne metody nauczania, również poprzez zabawę. Pani Ania jest nie tylko świetnym nauczycielem ale też praktykiem języka hiszpańskiego na co dzień.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.