Anna Havryliuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Maślice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Anna i udzielam korepetycji z języka ukraińskiego ( Native speaker), języka rosyjskiego ( Native speaker) oraz języka angielskiego ( poziom C2). Udzielam korepetycji z języka polskiego ( poziom C2). Podejmę się nauki uczniów szkół podstawowych, średnich, studentów, dorosłych. Pomogę przygotować się do egzaminu, w przystępny sposób wyjaśnię struktury gramatyczne, wspólnie nadrobimy zaległości w szkole, nauczę porozumiewania się w języku obcym. Przebieg lekcji jest indywidualnie dopasowany do ucznia. W krótkim wywiadzie ustalimy na jakim poziomie znasz język, na tej podstawie dobiorę odpowiednie materiały żeby maksymalnie wykorzystać godzinę zegarową. Lekcje mogą odbywać się u mnie (Maślice) lub z dojazdem do ucznia. Preferuję kontakt przez sms bądź telefoniczny. Mój numer to 576 345 006. Zapraszam do kontaktu i wspólnej nauki!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Wyższa szkola filologiczna w Wrocławiu
Anglistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.