Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online

Anna El-Fara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Anna El-Fara

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Bardzo polecam ze względu na bardzo dużą efektywność zajęć.

avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Nauka z Anią to nie tylko przyjemność, ale również efektywna praca. W mojej ocenie, jako nauczyciela języka angielskiego i metodyka nauczania języków obcych z kilkunastoletnim stażem, lekcje z Anią zbudowane są w sposób, który zapewnia szybką naukę słownictwa i gramatyki bez pomijania najważniejszej rzeczy, jaką jest komunikacja. Wszystkie nowe struktury i słownictwo wykorzystywane są na bieżąco podczas rozmowy dostosowanej poziomiem do zaawansowania ucznia. Zdecydowanie polecam lekcje z Anią.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Ocena "bardzo dobry" to w przypadku Ani za mało. Jest doskonałym nauczycielem! Uczę się z nią od samego początku i dzięki przygotowaniu i świetnym zaplanowaniu zajęć zrobiłam duże postępy w relatywnie krótkim czasie. Ania zawsze dopasowuje materiał do moich potrzeb i możliwości. Nawet kiedy możemy spotkać się tylko raz w tygodniu, Ania przesyła mi materiały i linki, żebym mogła regularnie się uczyć. Lekcje z Anią to sama przyjemność!:)

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Lekcje z Anią to nie tylko nauka języka, ale przy okazji poznawanie kultury i obyczajów arabskich. Ania jest bardzo motywującym i niezwykle zaangażowanym nauczycielem. Jest zawsze bardzo przygotowana do lekcji, posługuje sie różnorodnymi materiałami, kładzie nacisk na mówienie i pisanie przez co od samego początku można poczuć, że arabski to wcale nie taki trudny język. Polecam każdemu, kto chciałby odkryć tajniki tego pięknego języka interesująco i skutecznie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Ania jest pełną pasji i cierpliwości nauczycielką . Zajęcia z dialektu są prawdziwą przyjemnościa, materiały są bardzo urozmaicone, i co najważniejsze bardzo aktualne. Od samego początku Ania kładzie nacisk na mówienie i skutecznie do tego zachęca, dostosowując słownictwo po poziomu ucznia. Serdecznie polecam zajęcia z Anią każdemu, kto jest zainteresowany praktyczną nauką języka arabskiego.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Pani Ania jest profesjonalistką pełną zapału do języka arabskiego. Dostosowuje tematykę i sposób prowadzenia zajęć do uczniów i wkłada dużo serca, aby lekcja była interesująca i zachęcała do kontynuowania nauki. Polecam wszystkim szukającym wsparcia w pogłębianiu swoich arabistycznych zainteresowań!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2015

Mam trochę doświadczenia w nauce języków obcych i szczerze polecam panią Annę. Znakomita, przesympatyczna nauczycielka z pasją. Mogę się pochwalić, że po pół roku niezbyt częstych zajęć byłem już w stanie zacząć korespondencję z kolegą z Libanu, no oczywiście z dużą pomocą pani Ani :)

!أنيا المفضلة

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Polecam Anię wszystkim tym, którzy chcą naprawdę uczyć się języka arabskiego i są zainteresowani nie tylko nauką podczas lekcji, ale również poza nimi - Ania ma dużo pomysłów i sposobów na to, aby pamiętać o arabskim każdego dnia. Jako nauczycielka jest bardzo wymagająca, ale jest to motywujący poziom wymagań, któremu można sprostać i który daje zauważalne efekty. Jej energia i entuzjazm są zaraźliwe, dzięki czemu autentycznie chce się uczyć:)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2015

Cześć,

Miałem przyjemność skorzystać z usług Pani Anii i jest to osoba bardzo kompetentna, żeby zacząć z nią lekcje arabskiego.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Ania jest świetną nauczycielką, zajęcia są zawsze świetnie przygotowane, a materiały dostosowane do moich potrzeb i zainteresowań. Podczas rocznej nauki czuję, że zrobiłam bardzo duże postępy i nauczyłam naprawdę przydatnego słownictwa (co widzę podczas zajęć prowadzonych w jęz. arabskim w których uczestniczę). Ania też niesamowicie pomogła mi i nauką, i zachętą w zdaniu certyfikatu B1 na UW po bardzo krótkim okresie nauki. Lekcje na Skypie i w "rzeczywistości" są równie znakomite. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2014

Lekcje za Anią to naprawdę przyjemność. Z niecierpliwością czekam na każdą kolejną lekcje. Poruszmy tematy związane z moimi zainteresowaniami, tłumaczymy piosenki i filmy dzięki czemu lekcje są zawsze bardzo ciekawe. Ania ma niezwykłą umiejętność motywowania do uczenia i przełamywania bariery mówienia w obcym języku. Wszystkie lekcje są od początku do końca po arabsku mimo że mój poziom jest początkujący dlatego czuję że szybko robię postępy. Aniu, dziękuję!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2014

Bardzo długo szukałam takiej nauczycielki jak Ania i w końcu znalazłam! Ania ma to, co dla mnie w nauczycielu języka obcego jest najważniejsze, niesamowitą energię, zaangażowanie i poczucie humoru, umiejętność "wyczucia" ucznia, jego zainteresowań i potrzeb językowych. Dzięki temu, że zna polski i arabski potrafi świetnie wytłumaczyć niuanse językowe, a także, co niezmiernie istotne, kulturowe. Kładzie duży nacisk na mówienie i komunikację. Jest też bardzo wymagająca - nie ma obijania się - dzięki czemu są szybkie efekty nauki. Osobiście z niecierpliwością czekam na każdą następną lekcję. Polecam każdemu, a Tobie Aniu bardzo dziękuję za nasze lekcje i cierpliwość!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2013

Uważam, że Ania jest najlepszą nauczycielką jaką można by było sobie wymarzyć. To w jaki sposób prowadzi zajęcia i przekazuje wiedzę bardzo zachęca i mobilizuje do nauki, tego w cale nie prostego języka. Naprawdę polecam.

avatar
michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Podzielam opinię moich poprzedników, uczę się z Anią trochę ponad rok
i przez ten czas mój poziom znajomości zarówno klasycznego arabskiego jak i dialektu egipskiego poprawił się niesamowicie, bardzo lubi to co robi i stara się pracować nad błędami, przy okazji motywuje do nauki, polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Uczę się z Anią od roku i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej bezskutecznie szukałam odpowiedniego nauczyciela i cieszę się, że w końcu znalazłam Anię, która jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć,skupia się na tym, na czym mi zależy w nauce i przede wszystkim nie zniechęca do nauki, a wręcz przeciwnie - zachęca do wzmożonego wysiłku. Serdecznie polecam!

avatar
Joasia i Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2013

Ania od ponad roku uczy nas dzielnie i bardzo wytrwale arabskiego - dialektu egipskiego. Zawsze przygotowana do zajęć, ma zawsze dobre sposoby, dużo przykładów, jednocześnie jest naszym stałym informatorem i niejako łącznikiem z interesującą nas kulturą arabską. Na zajęciach, zgodnie z naszą prośbą, skupiamy się na praktycznym zastosowaniu języka, w codziennych sytuacjach, ale z pomocą Ani odkrywamy też zawiłości gramatyki arabskiej. Bardzo polecamy naszą korepetytorkę, z nadzieją, że zostanie jej jeszcze czas na lekcje z nami;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.