Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
110 zł / 60 min
Aktywność: ponad 3 miesiące temu
Matematyka110 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! ;)  

O mnie: jestem absolwentką (inżynier) Politechniki Wrocławskiej na kierunku Technologia Chemiczna, oraz absolwentą (magister) Ekonomii Menadżerskiej w Warszawie (UKSW). Korepetycji udzielam od 2015 roku, jestem pasjonatką tej dziedziny. Trzy lata temu rozpoczęłam również pracę w szkole podstawowej jako nauczciel matematyki w klasach 4-8 w związku z tym ukończyłam także studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz nauczania matematyki.

W ubiegłym roku pięcioro z moich uczniow uzyskało 100% na egzaminie ósmoklasisty. Kilku z kolei ponad 90%.

Oferuję serdeczne i pełne zaangażowania zajęcia z matematyki dla uczniów na każdym poziomie. Z pasją pomagam zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia, a także przygotowuję do egzaminów, sprawdzianów czy matury. Zdaję sobie sprawę, że matematyka bywa wyzwaniem, dlatego stawiam na indywidualne podejście , cierpliwość oraz przyjazną atmosferę . Moim celem jest nie tylko poprawa wyników , ale także budowanie PEWNOŚCI SIEBIE  i ODKRYWANIE PRZYJEMNOŚCI Z NAUKI .

Łagodnie i ze spokojem podchodzę do osób, które kompletnie nie potrafią zaprzyjaźnić się z matematyką. Uczę jednocześnie logicznego myślenia na przykładach z życia codziennego, co moim zdaniem jest kluczem do uzyskania dobrych rezultatów z matematyki jak i czystej matematycznej teorii. 

Do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie, staram się zwiększać jego pewność siebie i uświadamiać, iż wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe ;)

Posiadam dużą bazę własnych materiałów, staram się jak najbardziej możliwie urozmaicać lekcje, uważam iż sukcesem dobrze napisanych egzaminów jest korzystanie z różnych zasobów naukowych.

Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno na poziomie szkoły podstawowej, jak i liceum. Uczę także dorosłych.

Pomagam w :

  • opanowaniu bieżacego materiału
  • odrabianiu prac domowych
  • przygotowaniu do egzaminów ósmioklasisty oraz matury
  • przygotowywaniu do sprawdzianów i kartkówek
  • nadrabianiu zaległości 
  • opanowaniu/przypomnieniu danego materiału dla dorosłych

Obecnie uczę młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej wzwyż, a najchętniej przygotwowuję do egzaminów ósmoklasisty/matur  :) 

Dni i godziny do uzgodnienia. Obecnie przeprowadzam lekcje głównie on-line, jednak lekcje stacjonarne w zależności od lokalizacji również są możliwe - w tym przypadku polecam zebranie grupy 2, 3, 4 uczniów - lekcje grupowe są niezwykle efektywne!

Cena za godzinę zajęć: 110zł

Cena za godzinę przy 2 osobach obecnych na zajęciach: 80zł/os.

Cena za godzinę przy 3, 4 osobach obecnych na zajęciach: 60zł/os.

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ PRACY - RAZEM NA PEWNO DAMY RADĘ! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.2015 - 07.2019
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Technologia chemiczna
10.2021 - 07.2023
UKSW
Magister
Ekonomia menedżerska
Kursy i szkolenia
12.2022
Studia podyplomowe - przygotowanie pedagogiczne
03.2023
Studia podyplomowe - nauczanie matematyki
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jurij
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Anią, zajęcia odbywały się w bezstresowej, bardzo przyjemnej atmosferze. Jasno tłumaczony materiał co skutkowało wielką poprawą moich umiejętności z matematyki na poziomie liceum. A wręcz przeciwnie polubiłem ten przedmiot, trochę sporo pracy domowej, co wyszło bardzo na plus. Bardzo polecam!

avatar
adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

polecam , super nauczycielka jest bardzo cierpliwa , tłumaczy trudne przekłady w prosty sposób , dozo mi pomogła Dzięki Pani zaliczyłam znakomicie ostatnie kolokwium

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.