Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie Państwa na SKUTECZNE KOREPETYCJE z języka włoskiego na poziomie GIMNAZJUM I SZKOŁY ŚREDNIEJ (poziom podstawowy i rozszerzony) oraz dla DOROSŁYCH, którzy mają chęć nauki języka od podstaw.

Zajęcia ze mną to przede wszystkim miło spędzony czas we włoskich klimatach, ale również ciężka praca. WŁOSKI od lat jest w moim życiu przez to lubię się dzielić swoją wiedzą z moimi uczniami. Odkrywam przed nimi jak pięknym krajem są Włochy i uczę tego fascynującego języka. Dzięki nauce ze mną uczeń z przyjemnością chodzi na sprawdziany i klasówki, gdyż przestają być problematyczne. 
Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Z uczniami pracuję na bieżąco przez cały okres nauki. Pomagam w przygotowaniu do egzaminów - GIMNAZJALNEGO I MATURALNEGO.
Pracuję z uczniami mającymi problem w przyswojeniu bieżącego materiału i potrzebującymi nadrobić zaległości. Potrafię pracować z dziećmi, które przejawiają brak koncentracji. Moi uczniowie cenią moją cierpliwość oraz umiejętność przekazywania wiedzy w sposób łatwy i zrozumiały. Zajęcia odbywają się w miejscu zamieszkania  nauczyciela. 
Jeśli masz jakikolwiek problem z językiem włoskim, zadzwoń. 
Zapraszam serdecznie

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Super nauczycielka. Pomogła mi z zagrożeniem na półrocze. Polecam zajęcia z Panią Ania.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Z Panią Anią uczę się od roku. Pełen profesjonalizm oraz duża wiedza sprawiają, że opanowanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne. Z każdą lekcja robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa jej osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i mozliwosci. Szczerze polecam.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Z Panią Anną nauczysz się włoskiego bardzo szybko i przyjemnie!
Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Jeżeli poszukujesz dobrych i skutecznych korepetycje języka włoskiego. Serdecznie polecam lekcje z Panią Anną.!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Jeśli poszukujesz dobrej i profesjonalnej nauczycielki języka włoskiego to Pani Anna będzie świetnym wyborem.Szybka nauka języka i miła atmosfera gwarantowana.Polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Chcesz nauczyć się języka włoskiego dla przyjemności, przygotowujesz się do egzaminów? Potrzebujesz konsultacji w różnych obszarach językowych?
Gwarancja nauki w przyjemnej, profesjonalnej atmosferze.
Polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.