Anna Serritelli

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online

Anna Serritelli

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie
Dla użytkownika Anna Serritelli

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Uczę się z Anią już od roku. Wcześniej kilka razy zmieniałam lektorów bo zawsze coś było "nie tak" aż w końcu trafiłam tutaj z polecenia. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, Ania zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć pod każdym względem. W zależności od preferencji ucznia szybko dopasowuje temat zajęć (konwersacje, gramatyka, praca z artykułami, itd.). Poza tym ma zawsze przygotowany cały wachlarz tabelek i innych pomocy dydaktycznych. Już po pierwszych zajęciach widać, że jest świetną nauczycielką z ogromną wiedzą, którą bardzo chętnie się dzieli. Bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Zajęcia z Anią mogę bez najmniejszych wątpliwości polecić każdej osobie chcącej uczyć się języka niemieckiego. Lekcje przeprowadzane są w sposób profesjonalny, w bardzo miłej atmosferze, a dzięki wykorzystaniu aplikacji takich jak Google Docs, czy Google Drive, cały proces uczenia się jest świetnie zorganizowany. Wspaniały nauczyciel. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Z całego serca mogę polecić lekcje z Ania. Zajęcia prowadzi z pasja, profesjonalnie i dostosowane do potrzeb ucznia. Konwersacje przeplatane z gramatyka, czytaniem i słuchaniem, a także coś co jest niezwykle przydatne - scenki / dialogi z życia wzięte. Mój poziom rośnie z każdym miesiącem, a co najważniejsze zajęcia i przygotowanie do nich jest przyjemnością. Serdecznie dziękuję!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Z Ania uczyliśmy się ok 3 lata. Mimo bardzo dobrego języka Niemcy rozpoznawali, że to nie ich niemiecki i pytali, z jakiego kraju jestem. Ania wychwyciła wszystkie niuanse i cierpliwie tłumaczyła, poprawiała. Wyszedłem ze swojej strefy komfortu, jeśli chodzi o słownictwo, gramatyka tez już nie jest przeszkoda. Czego nie nauczył mnie nigdy żaden nauczyciel, Ania poprawiła moja wymowę do tego stopnia, ze Niemcy pytają z jakiego regionu Niemiec jestem. Zaskoczenie totalne, bo przecież Niemcem nie jestem! Ostatni czas uczyliśmy się intensywnie do testu na uzyskanie obywatelstwa i certyfikatu C1. Dziś mogę się pochwalić i certyfikatem i niemieckim paszportem. Ania uczy z pasja i naprawdę wie, co robi. Nie jest na zajęciach za kare i nie wymyśla bezsensownych ćwiczeń, byleby lekcja jak najszybciej minęła. Serdecznie dziękuję za wszystko!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Pani Ania jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o tematykę i różnorodność zajęć. Ale co ważniejsze lekcje są ciekawe i dostosowane pod konkretną osobę - w moim przypadku świetne przygotowują do pracy z niemieckojęzycznym klientem.
Notatki tworzone podczas lekcji są na tyle dobre, że można by je potraktować jako małe kompendium gramatyczne + cała masa słownictwa
[ Swoją drogą są już wydrukowane i będą służyły do powtórek materiału ]. Lekcje przez skype na plus - kompletna niezależność od lokalizacji.
Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Nauka z Anią przebiega w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, a zajęcia są różnorodne, nastawione na rozwój wszystkich umiejętności językowych. Dzięki Ani przestałam się bać mówić po niemiecku, a po 10 miesiącach nauki umiem o wiele więcej niż po 12 latach nauki w szkole ;) Dzięki świetnym notatkom, gramatyka niemieckiego okazała się być jasna i logiczna. Serdecznie polecam!

avatar
Jolanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Pani Ania jest osoba bardzo cierpliwa zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć bardzo dokładnie tłumaczy mogę powiedzieć ze jest to jedna z najlepszych nauczycielek języka niemieckiego jaka miałam i serdecznie ja polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Bardzo polecam lekcje niemieckiego z Ania. Zajęcia są genialne, ciekawe
i zróżnicowane - dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ania jest bardzo otwarta osoba, zawsze profesjonalnie przygotowana z ogromna wiedza.
Nauka niemieckiego z Ania to czysta przyjemność :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Serdecznie polecam lekcje z Anią!
Ania jest cierpliwym i dokładnym nauczycielem oraz potrafi zachęcić i rozbudzić ciekawość do poznawania języka.

Dzięki odpowiedniej i sprawdzonej metodyce, jaką Ania stosuje, jestem w stanie po 6 miesiacach nauki bez problemu przeprowadzić konwersacje z nativem w pracy.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Gorąco polecam lekcje z Anią. Ania jest bardzo otwartą osobą, z którą nauka niemieckiego to sama przyjemność. Zajęcia są zawsze ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Dzięki nim w końcu polubiłam niemiecki ;-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Praca nad niemieckim z Anią to przyjemność. Uczę się u niej od jakiegoś czasu i mam znacznie mniej problemów z konwersacjami. Mówię płynnie i poszerzyło się moje słownictwo. Poza tym Ania jest bardzo elastyczna i organizacja zajęć przebiega bardzo sprawnie. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Bardzo polecam Anię jako nauczycielkę języka niemieckiego. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi w klarowny sposób przekazać. Jest bardzo cierpliwa, zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje dostosowane są do potrzeb ucznia. Zapewnia niezbędne materiały. W trakcie zajęć robi notatki, dzieki czemu zawsze można wrócić do omawianego tematu. Ponadto podkreślenia wymaga fakt, że są to najlepsze notatki, jakie do tej pory otrzymałam od któregokolwiek nauczyciela, z którym miałam do czynienia.

Dodatkowo Ania jest bardzo sympatyczną osobą, a sama lekcja upływa w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, dzięki czemu łatwiej skupić się na nauce.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Mam lekcję z Anią od września zeszłego roku i zdecydowanie mogę ją polecić do skutecznej nauki języka. Lekcje są prowadzone w bardzo koleżeńskiej atmosferze, co przekłada się na stosowanie codziennego słownictwa i dzięki temu bardzo rozwija zdolność mówienia. Mieszkam w Austrii od ponad dwóch lat (pracuję w języku angielskim) i uczyłam się języka sama lub z innymi nauczycielami, ale dopiero odkąd mam lekcję z Anią przestałam bać się mówić i codziennie posługuję się już językiem niemieckim. Poza tym świetnie tłumaczy wszystkie zasady i zawsze omawia dany temat wyczerpująco, tak że w żadnej książce nie znajdzie się tych wszystkich rzeczy na raz :) polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Lekcje z Anią rozpoczęłam półtora roku temu i to była najlepsza decyzja. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć, ma plan działania, wie co jest ważne, dobrze tłumaczy, przytacza wiele przykładów więc nie sposób nie zrozumieć niemieckiej gramatyki. Poza tym, lekcje są ciekawe, adekwatne do umiejętności i potrzeb ucznia. Polecam każdemu, bez względu na wiek i poziom językowy. Można polubić niemiecki na nowo ;)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Jest to pierwsza nauczycielka, która w sposób skuteczny nauczyła mnie prowadzić dialog w j.niemieckim i przekazała swoją wiedzę, tak że mogę ją wykorzystywać w pracy i w życiu codziennym. Bardzo polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Z całą pewnością można powiedzieć, że Ania jest najlepszą nauczycielką na jaką można trafić! Przede wszystkim Ania potrafi świetnie tłumaczyć, zawsze też wszystko dokładnie rozpisuje i wysyła różnorodne materiały. Dzięki temu, że uczę się z Anią nawet gramatyka języka niemieckiego nie wydaję mi się straszna, wręcz przeciwnie bardzo ją lubię. Bardzo polecam lekcje z Anią wszystkim osobom, które chcą uczyć się języka niemieckiego efektywnie i w ciekawy sposób.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Uczę się z Anną od około roku. Z miesiąca na miesiąc robię postępy, lekcje konwersacyjne przeplatane są z lekcjami, na których robimy gramatykę. Anna zwraca uwagę na to jak mówię i poprawia ewentualne błędy. Lekcje uzupełniane są także branżowym słownictwem, które przydaje mi się w pracy. Ania jest bardzo sympatyczną osobą i nauka z nią to prawdziwa przyjemność.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Zajęcia z Anią zaczęłam ponad rok temu. Od tamtego czasu uzależniłam sie od tego języka i to głównie dzięki pozytywnej energii, motywacji i staraniom Ani. Przekonałam sie do zajęć online, notatki mam na wyciągnięcie ręki w dodatku wspierane dodatkowymi materiałami praktycznie po każdych zajęciach. Lekcje zupełnie ułożone pode mnie, uzupełniane gramatyką i słownictwem „krok po kroku”. Spokojnie możesz liczyć, ze podczas tej godziny będziesz po prostu mowić. Ania ciągnie za język i zadaje niebanalne pytania, na które czesto gorączkowo szukam odpowiedzi ;) w dodatku jest elastyczna za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam bez chwili zawahania!

avatar
Magda A.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2018

Zajęcia z Anią są przede wszystkim ciekawe, różnorodne, odbiegające od tych standardowych, podręcznikowych w szkole. Zawsze zaangażowana, zorganizowana, jest bardzo elastyczna (terminy zajęć jak i tematyka). Dzięki Ani, mój niemiecki jest coraz lepszy, z coraz większą swobodą używam tego języka w pracy. Szczerze polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Ania jest po prostu super! Dzięki niej gramatyka języka niemieckiego na germanistyce nie jest już taka straszna. Wszystko wytłumaczone w logiczny i zrozumiały sposób, super kontakt i dużo materiałów wspomagających. Sesja dzięki niej poszła mi sprawnie i gładko. Przy następnych problemach na pewno od razu skorzystam z jej pomocy - 10/10 ! :)

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Ania jest po prostu świetna!!!! Ta dziewczyna potrafi w nieprawdopodobnie logiczny sposób wytłumaczyć ciężkie pojęcia z gramatyki. Mój koszmar na germanistyce gramatyka opisowa i przekształcanie zdań to teraz jedne z moich ulubionych. Tyle razy ratowała mnie podczas sesji, że mogą ją jedynie każdemu polecać. A gramatyka niemiecka zdecydowanie nie jest trudna. Dziękuję za pomoc!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Z Anią uczymy się medycznych zagadnień z zakresu weterynarii. To jedyna osoba, która zgodziła się prowadzić takie zajęcia i nie przeraził ją brak książek z tej dziedziny. Co lekcję umawiamy się na konkretny temat, dostaję artykuły lub dwa, rozmawiamy, wyjaśnia słownictwo, tłumaczymy zdania. Fajna, kontaktowa osoba i bardzo zaangażowana w każdą lekcję. Mimo młodego wieku ma dużą wiedzę i fantazję w prowadzeniu konwersacji. Nie boi się też tematów, w których nie ma jeszcze doświadczenia, tylko przygotowuje się na następne zajęcia. Serdecznie polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Ania prowadzi bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia, przed którymi zawsze przesyła przygotowane przez siebie materiały. Potrafi "rozgadać" nawet najbardziej oporną osobę, wprowadza swobodną atmosferę, która uprzyjemnia każde zagadnienie gramatyczne ;) Jest wsłuchana w potrzeby danej osoby i elastycznie dopasowuje plan nauki w zależności do jej potrzeb. Bardzo polecam, życzliwa i profesjonalna nauczycielka, 10/10 ;)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Osobiście nie przepadałam za niemieckim, ale okazało się, że jest bardzo logiczny, tylko wystarczy, że ktoś dobrze wytłumaczy. Po półtora roku wspólnej nauki zdałam certyfikat B1 i dogaduję się w pracy i ze znajomymi i pomału uczymy się języka biurowego. Ania pomaga mi też regularnie w tłumaczeniu rachunków, pism, umów i innych codziennych językowych problemach. Anię polecałam i będę polecać, bo to nauczyciel z dużymi chęciami, poczuciem humoru i wiedzą, ale też koleżanka, która prywatnie odbierze telefon i dogada się z kim trzeba, kiedy ja mam problem. Innym nauczycielom, których było wielu na pewno podziękuję.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Swietne lekcje, duzo interesujacych materialow.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Ania jest swietna nauczycielka, potrafi sprawic ze nauka jezyka staje sie przyjemnoscia. Zawsze jest swietnie przygotowana dzieki czemu nauka idze sprawnie i bardzo szybko mozna zauwazyc jej efekty, co motywuje do dalszej pracy. Bardzo serdecznie polecam :))

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Anią. Jest świetnym nauczycielem o bardzo bogatej wiedzy. Posiada duże doświadczenie. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do lekcji. Wymaga od siebie dwa razy więcej niż od swoich uczniów. Posiada masę ciekawych materiałów. Zajęcia są zawsze rzetelnie przygotowane, ciekawe i motywują do nauki. Atmosfera na lekcjach jest bardzo miła i przyjazna. Mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia z Anią. Jeśli ktoś szuka kompetentnego nauczyciela, który ma dobre materiały, cierpliwość i zna się na tym co robi - nie zastanawiajcie się!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Z powodu przeprowadzki do Szwajcarii rozpoczęłam naukę niemieckiego tak na prawdę od zera. Po kilku tygodniach z Panią Ania zorientowałam sie, że jestem juz w stanie samodzielnie składać zdania. Pani Ania to wspaniała nauczycielka, niezwykle profesjonalna i cierpliwa. Niemiecki jest jej pasją i z pasją uczy ;) Jest zawsze przygotowana do lekcji i zaangażowana w to, zebym wyniosła z nich jak najwiecej :) otworzyła mi także oczy na rożne sposoby nauki, dostaje zróżnicowane materiały, ktore sa zawsze solidnie i wyczerpująco przygotowane.
Nauka niemieckiego przestała byc dla mnie przykrym obowiązkiem! Bardzo dziękuję za poświęcony czas, Pani pomoc jest nieoceniona :) Deutsch ist einfach :) Serdecznie polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Z racji przeprowadzki do szwajcarii potrzebowalam pomocy w nauce a raczej zaczeciu nauki j.niemieckiego. Znalazlam na e-korepetycje dwie panie jedna z nich byla Ania i zaczelam zajecia z obiema. Jak sie bardzo szybko okazalo Ania byla niesamowita w przekazywaniu wiedzy i bardzo szybko podziekowalam drugiej pani.
Jedynym mankamentem z jakim sie obie borykamy to moj brak czasu na nauke poza naszymi godzinami, poniewaz mam super aktywnego syna ktory mi nie pozwala sie uczyc no i oczywiscie limitowany kontakt z jezykiem nie pomaga.
Jezeli ktos chce sie uczyc aby sie nauczyc Ania to nauczycielka godna polecenia wysyla mnostwo materialow pomocy do nauki i cwiczen no i oczywiscie nie mozna pominac ze Ania wszystko pisze w czasie lekcji do czego mozna wrocic kiedy sie ma na to tylko czas i ochote.

Polecam polecam polecam :)

Ps po roku nauki zaczelam kurs B1 w lokalnej szkole

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Ania to fantastyczna nauczycielka! Cierpliwa, z ogromną wiedzą. Uczę się z nią pół roku i z osoby, której znajomość niemieckiego była prawie równa 0, teraz zaczynam sama składać zdania i samodzielnie się komunikować, zwracając jednocześnie uwagę na gramatykę! Lekcji z Anią nie trzeba się bać, wręcz przeciwnie, dzięki jej ciepłemu, towarzyskiemu podejściu na pewno łatwiej nauczyć się języka. Wszystko, co przerabiamy w ciągu zajęć, sukcesywnie tłumaczy jednocześnie pisząc, więc po lekcji można bez problemu zajrzeć do notatek. Bez obawy, że do przerobionego materiału nie będzie już wglądu. Do każdej lekcji jest świetnie przygotowana, przykłada wagę do zadań domowych, które później oczywiście sprawdza i na następnych zajęciach cierpliwie tłumaczy błędy (nawet jeśli musi rozbić to po raz enty). Można by ją chwalić bez końca! Na prawdę gorąco ją polecam!! ;)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Zmienialam lektorów jak rękawiczki, niemieckiego nie znosiłam od zawsze. Ania sprawiła, ze zostałam na dłuzej i wiem ze z nia tego jezyka w koncu się naucze. Jest zawsze przygotowana, pełna entuzjazmu, cierpliwa:) Polecam !!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Na korepetycje z języka niemieckiego zdecydowałem się z powodu wyjazdu do NIemiec za pracą .Moje umiejętności były bliskie zeru ,jednak dzięki pani Ani szybko zacząłem robić postępy . Jest niezwykle cierpliwa oraz zawsze przygotowana do zajęć a także zapewnia materiały . Po wyjezdzie do Niemiec dalej kontynuujemy korepetycje za pomocą skype'a ,choć na początku byłem sceptycznie nastawiony do takiej formy lekcji ,okazało się to "strzałem w dziesiątkę" :) .Mogę rozwijać moje umiejętności nie wychodząc z domu ,na dodatek z innego kraju ! Bardzo polecam tego korepetytora !
Deutsch ist einfach :)))

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Młoda i bardzo miła osoba o dużej wiedzy nie tylko od strony teoretycznej języka. Mimo sporej niechęci szybko przekonałam się, że język niemiecki jest prosty. Panią Anię mogę szczerze polecić.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2013

Zawsze przygotowana i odpowiedzialna, a przede wszystkim miła. Każda lekcja to przyjemność i nauka w jednym:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.