Anna Szczepińska

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Gdańsk

Anna Szczepińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Anna Szczepińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 10.2003
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Fizyka Techniczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Polecam w 100%. Ogromna wiedza oraz zdolność do przekazywania wiedzy z jednoczesną wielką cierpliwością sprawiają że każdy egzamin jest zdany.
Pani Anna pomogła mi przygotować się do egzaminów na studiach oraz nadrobić zaległości ze szkoły średniej. Każdemu będę polecać tego nauczyciela.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2017

Polecam w 100%! Pani Anna potrafi wszystko wytłumaczyć, zawsze po każdym zadaniu pyta, czy wszystko jest zrozumiałe- jeśli nie, tłumaczy od początku bez żadnych problemów. Będę wracać na jej profil, myślę, że na jednej lekcji się nie skończy :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Ania posiada umiejętność przekazywania wiedzy w błyskawicznym tempie. To co było dla mnie czarną magią już po kilku spotkaniach stało się dziecinnie proste - semestr na PG zaliczony na 4. Polecam wszystkim mającym problemy z fizyką - każda godzina warta swojej ceny;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Annę. W ciągu jednego spotkania przerobiona została duża część materiału za co ogromny '+' :) Zagadnienia wytłumaczone były przejrzyście, teraz myślę że kolokwium nie będzie takie straszne :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2013

Bardzo polecam. Szybko i pewnie wyjaśnione zagadnienia, które dotychczas były kompletnie niezrozumiane. Wszystko tłumaczone bardzo przejrzyście a co najważniejsze skutecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.