Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław

ania jessa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika ania jessa

O mnie

Jestem studentką medycyny i przyszłym pediatrą. Co za tym stoi… kocham dzieci i pracę z nimi. A one kochają mnie :D Chętnie udzielę lekcji francuskiego dzieciom ale również dorosłym. Francuski jest pięknym językiem i wcale nie tak trudnym jak by sie to mogło wydawać. Proszę zaufać mojemu doświadczeniu i zacząć przygodę z tym niezwykłym językiem,

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2013 - 06.2016
Lycee International de St Germain en Laye
Literackie
06.2018 - aktualnie
umed wroc
Doktor
Lekarski
Kursy i szkolenia
06.2012
Baccalaureat francais
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Bardzo polecam! Wspaniała korepetytorka, znakomicie znajduje kontakt z uczniem, pełen profesjonalizm i elastyczność w podejściu do ucznia, zrozumienie jego potrzeb i odpowiednie dostosowanie metod pracy. A przede wszystkim- pani Ania jest ciepłą otwartą osobą, z którą bez problemu przechodzi się przez cały proces nauki- w moim przypadku była to prawdziwa przyjemność , konwersacje umożliwiły mi przełamanie barier i naprawdę nabrałam biegłości w posługiwaniu się językiem, bez stresu i bez lęku! Serdecznie polecam panią Anię i dla dzieci i dla dorosłych na różnym poziomie zaawansowania - frajda i czysta przyjemność nauki z gwarancją najwyższej jakości. Dziękuję pani Aniu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.