Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Łódź

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Justyna

O mnie

Posiadam tytuł magistra otrzymany na Uniwersytecie Medycznym. Kończę studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego i nauczania przyrody, biologii. Jestem aktywnym nauczycielem. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Napisz, postaram się pomóc !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2019
Uniwersytet Medyczny
Magister
Kursy i szkolenia
10.2020
Przygotowanie pedagogiczne
10.2020
Nauczanie biologii i przyrody
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2020

Pani Justyna ma bardzo dużą wiedzę i dobre podejście do ucznia. Zagadnienia tłumaczy bez pośpiechu. Jest przy tym bardzo sympatyczna. Polecam z czystym sumieniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.