Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Anna

O mnie

Ciao!Mam na imię Ania.

Jestem absolwentką filologii włoskiej- studiów licencjackich na UMK w Toruniu oraz studiów magisterskich na UAM w Poznaniu.W 2015 roku brałam udział w stypendium Erasmus, mieszkałam pół roku w Bolonii we Włoszech, gdzie spędziłam semestr letni i napisałam pracę licencjacką.Pracowałam w korporacji wykorzystując znajomość języka na co dzień w kontaktach z Włochami.Jeżeli jesteś zainteresowany/a nauką języka włoskiego lub potrzebujesz pomocy w objaśnieniu jakiegoś zagadnienia to z chęcią postaram się pomóc.Jeśli chcesz porady lub jesteś zainteresowany lekcjami online to daj znać!Saluti!

Ania

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2017
UAM Poznań
Magister
Italianistyka
Kursy i szkolenia
.
mLingua Centrum Tłumaczeń
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2023

Bardzo profesjonalne podejście do lekcji, z poczuciem humoru. Nauka języka włoskiego sprawia przyjemność z taką nauczycielką. Polecam wszystkim

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Pełen profesjonalizm! Włoski był dla mnie męką! Najgorszy przedmiot z jakim przyszło mi się zmagać, ale pani Ania sprawiła, że już nie tylko słowo pizza brzmiało przyjemnie! Semestr zaliczony a już niedługo planuję moje wielkie włoskie wakacje żeby wykorzystać umiejętności! Super materiały, zero stresu, bardzo przyjazna atmosfera :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Ania to świetna korepetytorka, lekcje są przyjemne i przede wszystkim prowadzone bardzo rzetelnie i na wysokim poziomie. Bardzo szybko sprawia, że nauka włoskiego przychodzi z wielką łatwością. Dzięki lekcjom z Anią wreszcie nie mogę się powstydzić swojego włoskiego! Gorąco polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Polecam z całego serca lekcje z Ania. Zawsze sa prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze. Zajęcia szybko pogłębiają znajomość języka, prowadząca korzysta z przeróżnych materiałów. Jest otwarta na potrzeby uczniów. Oby tak dalej... :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Pani Ania świetnie prowadzi lekcje! Zawsze jest super przygotowana i punktualna, ciekawostki na temat Włoch bardzo urozmaicają lekcje. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.