Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język duński60 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka duńskiego.
Obszar Skandynawii i język duński to moja pasja od wielu lat. Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Prowadziłam zajęcia dla dorosłych i dla dzieci.
Duński studiowałam na Uniwersytecie Gdańskim oraz na Uniwersytecie w Kopenhadze. Obecnie na co dzień mam kontakt z Duńczykami, pracując w globalnej duńskiej firmie.
Program zdjęć językowych  i materiały dydaktyczne zawsze dopasowuję do oczekiwań i potrzeb uczniów. Prowadzę konwersacje po duńsku. Nauczę też języka od podstaw.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 18:00
Wtorek
Środa
Czwartek16:30 - 17:30
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Gdański
Magister
Skandynawistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.