Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Bemowo +8)

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Anna

O mnie

Udzielam korepetycji z języka angielskiego od kilkunastu lat Uczę angielskiego użytkowego - pisania, rozumienia i mówienia Efektywnie przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, pet, ket, b1, b2 dzieci i dorosłych Chętnie uczę od podstaw. Zapraszam.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Może będę się powtarzał jak pozostałe osoby natomiast uczęszczam na zajęcia do pani Ani równo od roku i jestem bardzo zadowolony. Sens merytoryczny zachowany jest w 100% lekcje są bogate w informacje nie występuje lanie wody i mówienie ogólnikami wszystko jest wyjaśnione i zrozumiałe a przez to że pani ma duże "branie" (jest oblegana) przez innych uczniów nie ma możliwości na olewnie i brak nauki.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Gorąco polecam współprace z Panią Anią. Świetnie tłumaczy gramatykę, jest zawsze przygotowana a lekcje odbywają się w luźnej atmosferze. Trafiłam do niej w marcu tego roku i nie żałuje. Miałam wiele korepetytatorów, uczeszczałam nawet do szkół językowych, ale nie przynosiło to zbytnio efektów. Z Panią Anią widzę ogromny postęp , chętnie siadam do prac domowych i wracam na kolejne zajęcia. :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Cudowna kobieta! Pani Anna jest konkretna, zawsze przygotowana a lekcje z nią nie są nudne. Na każdych zajęciach wymaga przerobionego materiału, co motywowało mnie do dalszej nauki. Już po pierwszych zajęciach dotarło do mnie ile byków robiłem. Jeżeli szukacie osoby, z którą porozmawiacie na poziomie czy to po angielsku czy po polsku, to dobrze trafiliście.
Pani Anna jest moim pierwszym i ostatnim nauczycielem angielskiego, ponieważ nie wyobrażam sobie zmiany.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Pierwsze zajęcia z Panią Anią pokazały jak duże braki posiadam w gramatyce równocześnie wiedziałem że znalazłem niezwykle kompetentnego korepetytora. Uczęszczam na zajęcia od maja br. jestem bardzo zadowolony i widzę ogromny progres. Dowiedziałem się o wielu rzeczach o których wcześniej nie miałem pojęcia po mimo wielu lat nauki j. angielskiego zarówno u korepetytorów jak i w szkołach prywatnych. Pani Ania jest zawsze przygotowana do zajęć, materiały do nauki niezwykle pomocne i sensowne, prace domowe są zadawane systematycznie dzięki czemu nabyta wiedza jest utrwalana. Atmosfera na zajęciach bardzo miła i z domieszką humoru. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą się nauczyć j. angielskiego od podstaw bądź od różnego poziomu zaawansowania.

avatar
Pawel l.41
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

witam
Chciałbym polecić zajęcia z Panią Anna .Chodzę na zajęcia ponad pół roku i mogę potwierdzić że jest ona kompetentną osobą która ma pomysł jak uczyć i bierze za to odpowiedzialność. Oczywiście najwięcej zależy od uczących ale Pani Ania ma własną metodykę oraz pomysł na prowadzenie ucznia. Podstawa gramatyczna jest uzupełniana przez dodatkowe materiały które nauczycielka przygotowuje.Zajęcia odbywają się w domu, w specjalnie przygotowanym pokoju (biurko,krzesło, tablica,ksero...) .Pani Ania jest osobą wymagającą nie tylko od ucznia ale także dla Siebie. I co jest rzadkie zależy Jej aby nauczyć.
Angielski używam w pracy a dzięki korepetycjom przełamałem barierę w mówieniu a każdy E-mail bardziej analizuje pod kątem gramatycznym :)....
Na lekcje zapisałem również moją córkę ,co jest również w pewnym sensie rekomendacją...
PS. Poziom nauczania A1-B2 . Jeżeli nie chcesz albo nie masz czasu uczyć się w domu, nie ma sensu zapisywać się na zajęcia do Pani Ani.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Gorąco polecam współpracę z Panią Anią każdej osobie, która ma potrzebę lub marzenie poznania języka angielskiego i chce nauczyć się swobodnej komunikacji w tym języku bez względu na swój wiek. Mam 62 lata i nie były mi dane w życiu możliwości nauki języka angielskiego. Kilka miesięcy temu zmieniła się moja sytuacja życiowa i w czasie bardzo częstych wyjazdów na Wyspy Brytyjskie okazało się, że brak znajomości języka angielskiego może bardzo mocno doskwierać i powodować duży dyskomfort: na lotniskach, w samolotach, w sklepach, w restauracjach, podczas poznawania nowych ludzi za granicą i w normalnym życiu codziennym.
Mimo wydawałoby się wieku senioralnego i poziomu "0" znajomości języka Pani Ania bez żadnych oporów (co było dla mnie miłe) podjęła wyzwanie nauczenia mnie angielskiego.
Pracujemy od blisko 3 miesięcy, a ja widzę zaskakujące dla mnie efekty coraz lepszej znajomości języka. Każdy tekst w języku angielskim nie jest już dla mnie zlepkiem nie wiadomo co znaczących wyrazów. Pani Ania w toku nauczania opracowanego dla mnie nie omija zasad gramatyki. Potrafi poprzez prostą konwersację w języku angielskim, czy też prace domowe sprawdzić, co trzeba jeszcze przepracować z dotychczas przerobionego materiału. Sposób prowadzenia zajęć zachęca do nauki.
Jestem żywym przykładem na to, że dla Pani Ani nie ma rzeczy niemożliwych:)
Polecam bardzo wszystkim bez względu na wiek współpracę z Panią Anią:)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Skala dopuszcza maksymalną ocenę 5, ale za takie zajęcia należy się 6+ !
Na korepetycje zgłosiłam się z ogromnym problemem, jaki sprawiało mi zdanie egzaminu na UW.
Od 7 roku życia uczęszczałam na korepetycje z j.angielskiego ( aktualnie mam 24 lata) więc myślałam że kilka powtórek i egzamin nie będzie dla mnie trudnością. Niestety prawda była brutalna i egzamin oblałam pare razy. Postanowiłam udać się na korepetycje, oczywiście strona e-koreptycje, osoba z najlepszą oceną specjalizująca się w egzaminach na UW. Okazało się to bardzo złudne, przerobiłam kilku korepetytorów każdy wmawiał mi że umiem wszystko, poćwiczę trochę i będzie dobrze. Jednak, w dalszym ciągu nie byłam wstanie zdać egzaminu, a ilość pieniędzy wyrzuconych w błoto, jest przerażająca.
Zwątpiłam w fakt, że zdam kiedykolwiek angielski i skończę studia. Ostatkiem sił, w marcu 2018r. napisałam maila do Pani Ani. Obiecałam sobie, że to będzie mój ostatni korepetytor. I naprawdę Anioł Stróż czuwał i Pani Ania okazała się nauczycielem od zadań specjalnych. Mamy maj i w ciągu 2 miesięcy nauczyłam się angielskiego, więcej niż przez lata ( chyba z 16 lat) mojej nauki. Jest to przerażające, ale większość korepetytorów daje książkę, rób zadania i jest fajnie. Jednak, gdy trzeba zastosować wszystko w praktyce, zaczynają się schody. Zaznaczę, że mimo tylu lat mojej nauki, zajęcia rozpoczęłyśmy od poziomu startowego ( to be). Tak znam nazwy wszystkich czasów, ale nie umiem żadnego zastosować w zdaniach. Tak świetnie kształcą nasze szkoły :). Ale test poziomujący u Pani Ani, niby 10 prostych zdań,, a człowiek żadnego nie potrafi przetłumaczyć.
Same zajęcia są wymagające, ale przecież bez naszej pracy nie będzie efektów. Jest miło, fajnie, przyjemnie i bywa bardzo śmiesznie :) Ilość prac domowych nie jest olbrzymia. Jednak, bardzo często skupiamy się na tłumaczeniu zdań co wykazuję całą prawdę o tym co umiemy. Jeśli ktoś szuka osoby od zadań specjalnych to serdecznie polecam z całego serca !
Dla mnie nie ma lepszego nauczyciela od angielskiego, a mam bardzoooo bogate doświadczenie w tej materii :)
Jako prawie już prawnik, daje swoją gwarancję 10000 % zadowolenia !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Rozpocząłem korepetycje ponieważ nadchodzący egzamin B2 był dla mnie dużym kłopotem, po około 2 miesiącach ( zajęcia 2 razy w tygodniu) lekcji u Pani Ani od praktycznie zerowego poziomu, do teraz, jestem w 99% pewien, ze egzamin ten nie będzie stanowił dla mnie problemu. Polecam korepetytora w 100%, pomimo, że jest Pani wymagająca to z każdymi zajęciami widać efekty.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Zajęcia prowadzone w bardzo profesjonalny i kompetentny sposób. Zakres materiału dostosowany do umiejętności ucznia. Gramatyka w końcu podana przystępnie. Świetne ćwiczenia polegające na tłumaczeniu zdań obejmujących dane zagadnienie gramatyczne. W szybkim czasie nadrobiłam dużą część zaległości i braków. Poza tym przyjazna atmosfera, którą Pani Ania tworzy, pozwoliła mi pozbyć się stresu i otworzyć na mówienie. Szczerze polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Ja zaczynałam od zera :) Rozpoczęłam naukę w kwietniu w tym roku - a dzisiaj byłam na rozmowie rekrutacyjnej w języku angielskim - jeszcze kilka miesięcy temu nie pomyślałabym, że w ogóle pójdę na taką rozmowę. Zajęcia dopasowane są do potrzeb ucznia. Jeżeli potrzebujecie pomocy w przetłumaczeniu CV lub w przygotowaniu się do rozmowy jak najbardziej jest taka możliwość.
Przy odrobinie zaangażowania spokojnie możecie liczyć, że za kilka miesięcy i Wy zaczniecie mówić. Możecie również polegać na doświadczeniu, wiedzy i podejściu nauczyciela.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Zajęcia prowadzone są w bardzo kompetentny sposób, zawsze świetnie przygotowane.
Pani Ania mimo że jest wymagająca , lekcje z nią nie są stresujące. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie i do jej poziomu przygotowuje materiały edukacyjne. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia. Skupia się na rzeczach istotnych dzięki czemu duże zaległości nadrobiłam w niedługim czasie.
Zdecydowanie polecam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Gorąco polecam korepetycje u Pani Ani! Indywidualne podejście do ucznia oraz dostosowanie treści i tempa nauczania do jego potrzeb. Ponadto widać, że Pani Ania lubi swoją pracę, dzięki czemu zajęcia mijają w bardzo przyjemnej atmosferze.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Polecam Panią Annę jako korepetytora jezyka angielskiego. Korzystamy( ja i moja corka) z jej pomocy od dość długiego czasu.
Jest zawsze dobrze przygotowana do lekcji. Udostepnia dużo swoich zkserowanych materiałów

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.