Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ożarów Mazowiecki (Floriana 12 +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,  od wielu lat jestem nauczycielką- ukończyłam kilka kierunków studiów min Pedagogikę ogólną- specjalność: Terapeutyczna z  Rehabilitacją,Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne oraz Oligofrenopedagogikę. Chętnie udzielę pomocy uczniom szkół podstawowych w zakresie nauczania początkowego oraz dzieciom w wieku 4-6 lat. Jestem osobą cierpliwą, kreatywną, lubiącą dzieci. Oferuję: - pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowaniu do zajęć i przyswojeniu materiału, nadrabiania zaległości-pomoc dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu - powtarzaniu materiału do sprawdzianu lub też przygotowanie do rozpoczęcia edukacji w szkole dla dzieci 5/6 letnich- praca nad koncentracją uwagi u dzieci w wieku przedszkolnym oraz usprawnieniu rąk w obszarze motoryki małej Zapewniam własne, ciekawe materiały, które pozwolą w łatwiejszy sposób zrozumieć wszystkie niejasności i sprawią, że nauka będzie przyjemnością a nie obowiązkiem.Zainteresowane osoby proszę o kontakt o sms- 515697778 oddzwonię. Pozdrawiam Anna Kanicka

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota07:00 - 15:00
Niedziela07:00 - 12:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.