Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Ostrów Wielkopolski
Warszawa
Poznań
Kalisz
Krotoszyn
Pułtusk
Nowe Skalmierzyce
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

ANNA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/531 opinii

Opis ogłoszenia

_TRENING JĘZYKA ANGIELSKIEGO !  UCZĘ  JAK SKUTECZNIE  KOMUNIKOWAĆ SIĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM! _
Czy zastanawiałaś /eś  się kiedyś jak to działa, że uczysz się już  tak długo języka a  na samą  myśl o tym , że masz mówić w obcym języku jest Ci niedobrze i w ogóle  wiesz, że  tak naprawdę to języki to nie dla  Ciebie, bo do tego  trzeba mieć talent?] ]

 A gdybym Ci powiedziała,że nie będziesz mówić po angielsku dopóki nie zmienisz swoich przekonań i wierzeń , które gdzieś tkwią w twojej głowie, bo kiedyś ktoś powiedział,ze jesteś matołem i w  ogóle Ty i angielski?

Przyznaj się , czy to tak nie działa? Przyznaj się czy  chociaż  raz  w życiu nie miałeś w swojej glowie  takich myśli? Ze  jesteś nie wystarczająco dobry, że  jesteś za stary, ze w ogóle uczysz się 10 lub 20  lat i tak umiesz" Yes" i " No"

 Ale jak Ty  masz  mówić po angielsku  jeżeli lekcje angielskego  kojarzą Ci się z nudnym kserówkami, czytankami o kosmosie  i meduzach  i masą innych "pierdół", które w  zyciu  Ci się nie przydają:)No sam powiedz’ Jak?

 Gwarantuję  Ci skuteczność, wysoki poziom lekcji a przy tym dużą dawkę   humoru, nie tylko angielskiego:)

Masz  dosyć monotonnych lekcji, ciągłego poczucia, że uczysz sie tyle lat, a tak naprawdę  boisz się  mówić bo przez  tyle lat uczyłeś się  wypełniania  luk w ksiązkach a nie komunikowania? Boisz się odezwać na lotnisku, w restauracji, paraliżuje się strach przed wykonaniem telefonu w języku angielskim? Uważasz, że jesteś  za stary  na naukę i  w ogóle  to obciach nie mówić  po angielsku. Albo masz nadzieję, że pandemia jednak potrwa  jeszcze  i znowu nie  trzeba będzie męczyć się  na ustnym angliku.

Chciałbyś swobodnie mówić po angielsku bo czujesz, że to jedyna rzecz, która blokuje twoją karierę? Chciałbyś się uczyć tego co Cię naprawdę interesuje i tego co Ci się przyda w życiu codziennym i w pracy a nie przerabiać kolejnego podręcznika z czytankami o kosmosie?Chciałbyś podróżować i czuć się swobodnie w każdej sytuacji?

 

Szukasz osoby,  która Cię zmotywuje? Pozwoli przełamać barierę w mówieniu? Szukasz  sposobu, dzięki któremu w końcu zaczniesz mówić po angielsku ?

Jeżeli twoja odpowiedź  na jedno z powyższych pytań brzmi  TAK, to zapraszam Cię serdecznie do przeczytania tego długiego  ogłoszenia i na trening języka angielskiego metodą coachingu językowego. WARTO!

Nigdy nie  jest za póżno na  naukę  języka. Nigdy nie jest za późno na to aby porzucić swoje stare przekonania, które  tak naprawde blokują się przed  tym , że  będziesz mówić  w języku angielskim.

Nauka będzie skrojona pod Ciebie i twoje indywidulane potrzeby. Bedziesz się uczyć tego czego potrzebujesz i co Cię  interesuje. Będzie  ciekawie, intensywnie, kreatywnie.

Nudzie  dziękujemy!

 

Jestem trenerką i coachem  języka angielskiego i uczę angielskiego w oparciu o  metodę  coachingu językowego, która zmieniła moje życie i jestem pewna,  że zmieni Twoje!

Moje  doświadczenia z podróży i mieszkania w Uk i Hiszpani pokazują, że najważniejszą   sprawą  w nauce języka jest komunikacja i otwartość językowa. Jako pasjonatka  nauki języków szczególnie języka angielskiego zarażam entuzjazem do angielskiego. Coaching wziął się z miłości  do ludzi i miłości do języka. Uwielbiam odkrywać w kursantach  talenty i obserwować zmiany, które zaczynają się dziać jak ktoś zaczyna wierzyć w siebie i  w to , że  potrafi mówić po angielsku.

"THINK OUTSIDE THE BOX"

DLA KOGO ?

  -  Zajęcia z języka angielskiego biznesowego z nastawieniem na komunikację.( Przygotowanie do rozmowy kwalifkacyjnej, prezentacje, negocjacje,  rozmowy telefoniczne, korespondecja biznesowa itp) Przed zajęciami dostajesz kreatywne  materiały, filmiki, zestawy słówek, scenki. Na zajeciach omawiamy materiał i ćwiczymy konkretne sytuacje. Po takich zajęciach żadna telekonferencja czy rozmowa telefoniczna nie  będzie dla  Ciebie niczym nowym. Przygotowuję również do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim.

-  Zajęcia z języka angielskiego zawodowego. Konkretne materialy opracowywane pod twoje indywidulane potrzeby( dostajesz  materiały skropjne pod swoje wymagania( słownictwo,  filmik) Na zajęciach skupiamy sie na komunikacji.   (Angielski m.in dla przedstawicieli  handlowych, ekonomistów, księgowych, w hotelarswie, logistyce , dla specjalistów bhp itp.)

- Zajęcia dla osób doroslych w każdym wieku z nastawieniem na przełamanie bariery w mówieniu.

- Intensywne kursy dla osób, które chcą nadrobić zaległości albo zacząć nauke języka od podstaw

- Zajęcia dla osób, które chcą się przeprowadzić za granicę  albo potrzebują  angielskiego  do podróży.  Nowość :" Podróżowanie w  czasie pandemi!".

- Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych  i średnich z nastawieniem na indywidualne potrzeby ucznia.

- Przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty.

- Przygotowanie do matury!

CO TO JEST COACHING JĘZYKOWY ?

Nauczyciel ma za zadanie uczyć języka. Jaki  coach pomagam Tobie w językowym rozwoju, pracując na czterech poziomach:  

- MENTALNOŚĆ

-  MOTYWACJA

-  WIEDZA

- TRENING

Pomagam Ci się otworzyć, przełamać barierę i uwierzyć w siebie!

 

Już na pierwszych zajęciach przygotowujemy plan  działania, który Cię zmotywuje do działania . Dostaniesz  to czego    dokładnie  potrzebujesz. Wszystko co  będziemy robić na zajęciach nawet gramatyka,  będzie tak  tłumaczona, że będzie miała  przełożenie na  komunikację. Moje autorskie  sposoby tłumaczenia gramatyki jak na razie spotykają się entuzjazmem kursantów:)Uwierzysz, że potrafisz komunikować  się w języku angielskim.Będziemy pracować tak aby wydobyć z Ciebie to co najlepsze, aby  nauka była w 100% dostosowana do twoich zainteresowań i potrzeb.Będziemy pracować  tak, żeby to czego się  naauczysz  było Ci naprawdę  potrzebne czy to w życiu zawodowym czy prywatnym.

 

Czym się różni coaching od zwyklego nauczania?

Lekcje są skrojone pod Ciebie w 100 % i twoje potrzeby, dlatego w krótkim czasie osiąga się duże efekty,

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJECIA?

Nie korzystamy z podręczników. Lekcje są kreatywne, ciekawe,  wykorzystujące nierzadko nowoczesne technologie.] ] ] ] ] ] ] ] ] ] ]

Pokażę Ci  jak można podszkolić swój angielski oglądając  Netflixa. Bedziemy pracować na  kreatywnych materiałach konwwersacyjnych. Będziemy słuchać i oglądać  BBC, pracować na  świetnych serwisach piosenkowych, na mega nowatorskich     stronach :
Lessons Worth Sharing | TED-Ed

czy (11) ted talk - YouTube

czy  Big Think

ZERO  PODRĘCZNIKÓW, ZERO  NUDY!

 

Przygotowuję materiały pod indywidualne potrzeby ucznia. Uczysz się tego czego konkretnie potrzebujesz, dlatego zaczynasz mówić na pierwszych zajęciach. Na pierwszych zajęciach ustalamy Twój plan nauki. Poznajesz narzędzia, które ułatwią Ci naukę i sprawią, że nauka będzie przyjemnością..Opracowujemy tematy i zgadanienia   , które Cię interesują.Pracujemy w miłej i luźnej atmosferze , bez  spiny, Zobaczysz, że angielski  jest  bardzo przyjemny i  będzie   twoją  wielką przygodą i  pasją:)

Lekcje są nastawione głównie na przełamanie bariery w mówieniu.Uczę języka autentycznego, języka, który Ci się przyda czy to w restauracji, hotelu czy biurze.Przed zajęciami kursant otrzymuje zagadnienia, które będą omawiane na kolejnych zajęciach. Na zajęciach omawiamy przeslany wceśniej materiał czyli po prostu komunikujesz się. po angielsku. Otrzymujesz  też kreatywne zadania  domowe,Po zajęciach wysyłam na maila ciekawe materiały i filmiki związane z przerabianym materiałem.Jestem osobą kreatywną, uzależnioną od szkoleń i kursów. Cały czas szukam kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań.Uwielbiam odkrywać w innych Ich mocne strony i talenty. Gwarantuję, że po moich zajęciach będziesz swobodnie  porozumiewać się w jązyku angielskim w każdej życiowej sytuacji, przeprawdzisz  rozmowę po angielsku przez telefon, dobrze wypadniesz na rozmowie kwalifikacyjneij i przede wszystkim zobaczysz, że ten angielski nie jest taki straszny:) „Nie nauczysz się pływać, nie wchodząc do wody” – Bruce Lee

Zapraszam  Cię serdecznie na podróż do krainy angielskiego.  Język angielski stanie się twoją zyciową pasją i przygodą.

LEKCJE  ONLINE

SKYPE

ZOOM

 

 

Zapraszam serdecznie:)

 

Anna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 05.2001
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Kursy i szkolenia
02.2018
Certyfikat uczestnictwa w Edumaratonie Języki i Biznes
06.2018
Certyfikat ukonczenia kursu " Od nauczyciela do Trenera"
10.2018
Certyfikat uczestnictwa w konferencji Eduoctoberfest
11.2018
Certyfikat uczestnictwa w konferencji Uczę Dorosłych
01.2019
Certyfikat uczestnictwa w e- szkoleniu " Dorosły w 40 odsłonach"
04.2019
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online" Jak ułatwić sobie przygotowanie do lekcji"
05.2019
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu "6 kroków do Asertywności Nauczyciela"
09.2019
Certyfikat uczestnictwa w warsztacie. Dzień skuteczności. Trening efektywności nauczycielskiej.
09.2019
Certyfikat ukończenia warsztatu COACHINGU JĘZYKOWEGO
11.2019
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu Trening Kreatywności Uczniów
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Polecam z całego serca!
Z każdą kolejną lekcją, Pani Ania rozbrajała mój stres związany z używaniem języka angielskiego. Właściwie dostosowywała materiał i tempo uczenia do moich potrzeb i możliwości, dzięki czemu systematycznie robiłam postępy w nauce.
Dodam, że mam 48 lat i pierwszy raz na poważnie zaczęłam uczyć się angielskiego.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Anną! Dzięki zajęciom w końcu przełamałam barierę językowa i teraz czuje się o wiele pewniej mówiąc po angielsku! Lekcje przebiegały w luźnej atmosferze oraz materiały jakie dostawałam były również bardzo ciekawe. Jeszcze raz polecam!

ANNA

Dziękuję bardzo. Uczenie tak zdolnych i ambitnych osób jak Ty Wiktoria to sama przyjemność. Cieszę się, że pomogłam Ci otworzyć i przełamać barierę w mówieniu. Pozdrawiam serdecznie:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Dzięki Pani Ani udało mi się przełamać barierę językową i przygotować się bardzo dobrze do matury. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób, w luźnej atmosferze. Korepetycje nigdy nie były monotonne i zawsze sprawiały dużo radochy. Również dzięki poczuciu humoru Pani Ani lekcje nie były przykrym obowiązkiem, ale świetną zabawą. Polecam korepetycje naprawdę każdemu, nie tylko do
chwilowej nauki pod egzamin, ale także do rozbudzenia w sobie pasji do tego języka! :)

ANNA

Bardzo dziękuję Paulinko. Uczenie takich sympatycznych, ambitnych i wrażliwych młodych osób to sama przyjemność!

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Pani Ania podchodzi do prowadzenia zajęć bardzo profesjonalnie. Zawsze jest przygotowana. Opracowuje materiał do indywidualnych możliwości. Motywuje do pracy. Jest otwarta na potrzeby ucznia.
Lekcje mijają w twórczej i sympatycznej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy.

Dziękuję bardzo, Pani Aniu

ANNA

Bardzo dziękuję za miłe słowa Pani Mirko !

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Pani Ania dobiera indywidualnie sposób nauki do danych osób oraz potrafi je bardzo dobrze motywować. Profesjonalny sposób podejścia do ucznia, zawsze wartościowe i kreatywne materiały na lekcjach. Pomaga przełamać się w używaniu języka angielskiego mówionego na co dzień. Serdecznie polecam każdemu. Naprawdę warto!

ANNA

Dziękuję bardzo. Współpraca z tak ambitnymi i pracowitymi osobami to sama przyjemność1

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji.Zostałem profesjonalnie przygotowany do matury na poziomie rozszerzonym oraz nauczyłem się używać języka,czyli mówić.Lekcje są ciekawe,urozmaicone oraz prowadzone w przyjaznej atmosferze.Mając motywację oraz taką nauczycielkę można wiele osiągnąć.
"Where there's a will there's a way"

ANNA

Bardzo dziękuję. Uczenie tak zmotywowanych i ambitnych osób to sama przyjemność!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Z całego serca polecam! Pani Ania to przemiła i kochana osoba. Pomogła mi przygotować się do matury jak i przełamać barierę językową, z którą kiedyś miałam problem. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Duża ilość kreatywnych materiałów sprawia, że nauka angielskiego to czysta przyjemność :) Polecam każdemu kto chce się dobrze przygotować do egzaminu i nie tylko, naprawdę warto.
Jeszcze raz dziękuję, wiele Pani zawdzięczam!

ANNA

Bardzo dziękuję Daria! Jesteś cudowną osobą!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Miałam wiele problemów z angielskim i dzięki tym korepetycjom pozbyłam się bariery. Jestem naprawdę zadowolona i wdzięczna Pani Anii, ponieważ wkładała dużo pracy w te korepetycje. Bardzo zmotywowała mnie do dalszej nauki j. ang. Zdecydowanie będę się czuła bardziej pewnie na egzaminie. :)

ANNA

Bardzo dziękuję i jestem bardzo dumna z Ciebie i OliwIi!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Uczestniczyłam na zajęciach by przygotować się do egzaminu. Jestem bardzo zadowolona ,Pani bardzo się stara wysyła różne i ciekawe materiały i na pewno będę się czuła pewniej na egzaminach:)

ANNA

Bardzo dziękuję i bardzo się cieszę z wyniku jaki udało się osiągnąć! pozdrawiam ciepło!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Z calego serca polecam! Dzieki tej Pani naprawde mozna uwierzyc w siebie I otworzyc sie na jezyk angielski. Duzo dodatkowych materialow wysylanych mailem i mega sympatyczne lekcje!

ANNA

Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Pierwszy raz jestem zadowolona z lekcji i wreszcie skutecznie zaczęłam się uczyć. Miła atmosfera i profesjonalizm dopełnia przebieg każdej godziny spędzonej na nauce ! Polecam

ANNA

Bardzo dziękuję i cieszę się ,ze mogłam pomóc!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Anią. Po kilku lekcjach widać znaczne postępy poprzez indywidualne podejście do ucznia oraz przygotowanie do zajęć. Pani Ania to bardzo miła i profesjonalna osoba, a wprowadzona atmosfera oraz metody nauczania tylko zachęcają do nauki :)

ANNA

Bardzo dziękuję!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Zajęcia prowadzone przez Panią Anię dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego ucznia - pełen profesjonalizm. Przy współpracy z Panią Anią moja blokada mówienia znacznie się zmniejszyła, do tego stopnia, że jestem w stanie swobodnie się porozumieć. Lekcje prowadzone w luźnej atmosferze. CAŁOŚĆ NA PLUS!

ANNA

Bardzo dziękuję i cieszę się, że pomogłam otworzyć się na język angielski!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Pani Ania to świetna korepetytorka. Już po paru lekcjach przełamałam bariere językową z którą miałam największy problem. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze,i profesjonalnie. Dzięki Pani Ani zostałam świetnie przygotowana do matury. Polecam!

ANNA

bardzo dziękuje

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Anią. Miła atmosfera, lekcje przygotowywane indywidualnie pod ucznia. Ciekawie prowadzone zajęcia z kreatywnymi pomysłami i metodami :-)

ANNA

Bardzo dziękuję!!!!!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

Nauka z P. Ania to prawdziwa przyjemnosc. Serdecznie polecam lekcje u P. Ani .! Zawsze profesjonalnie Przygotowana. dostosowuje tematy zajec i zadan domowych do potrzeb i poziomu ucznia. Metody nauczania motywuja i zachecaja do nauki . Ciekawe zadania domowe. Zawsze bardzo mila atmosfera na zajeciach .P. Ania to przemila , ciekawa osoba .Dziekuje P. Aniu za wspolny czas za wspaniala atmosfere , za zawsze piekne ! kwiaty na parapecie.

ANNA

bardzo dziękuję!!!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Zajecia z pania Ania pozwolily mi sie bardziej otworzyc na nauke jezyka angielskiego , ciekawy sposob nauczania i mila atmosfera zawsze goscily na zajeciach. Goraco polecam ☺

ANNA

bardzo dziękuję!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Pani Ania jest najlepszym nauczycielem, jak również trenerem języka angielskiego z jakim do tej pory udało mi się współpracować. Jej zajęcia są spersonalizowane do wymagań osoby uczącej.
Jest nauczycielem wymagającym, dzięki czemu szybko widoczne są postępy w nauce.
Szczerze polecam lekcje-korepetycje u Pani Ani.
Do zobaczenia wkrótce
Pozdrawiam Iwona

ANNA

bardzo dziękuję!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Polecam gorąco lekcje u pani Ani, metody czasami niekonwencjonalne za to bardzo skuteczne,

ANNA

Dziękuję :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Najlepsze korepetycje na jakie uczęszczaliśmy :)
Pani Ania poradziła sobie z dwoma osobami rewelacyjnie, wszystko wytłumaczone dokładnie krok po kroku.
Dużo przydatnego materiału do nauki , bardzo miła atmosfera na zajęciach z przyjemnością szło się na kolejne lekcje.
Serdecznie polecamy!!!!
Jeżeli ktoś chce się nauczyć lub jak my przygotować do wyjazdu to tylko u Pni Ani :)
POZDRAWIAMY Karolina i Maciej :)

ANNA

Uczenie tak sympatycznych i zmotywowanych osób to sama przyjemność:) Powodzenia i dziękuję za cudowne słowa:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Przesympatyczna nauczycielka z ogromną wiedzą. Ciekawe zajęcia, różne formy przyswajania wiedzy-również na wesoło. Wielki plus to zawsze dodatkowe materiały do szlifowania języka! W krótkim czasie nauczyłam się dzięki Pani Ani bardzo wiele! Pomogła również przełamać barierę i strach :)
Polecam serdecznie !

ANNA

bardzo dziękuję!

avatar
Danusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Pani Ania to bardzo ciepła i wesoła kobieta. Zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Zajęcia bardzo ciekawe i motywujące do dalszej nauki. Dużo interesujących materiałów, konwersacji. Czas na zajęciach wykorzystany w 100% efektywnie. Jak dla mnie super nauczycielka i przede wszystkim widać że angielski to jej pasja:-) polecam w 100% jeśli ktoś chce się w końcu nauczyć angielskiego.

ANNA

Bardzo dziękuję za miłe i motywujące słowa:) pozdrawiam ciepło

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Pani Ania to miła, wesoła i wymagajaca nauczycielka. Podczas zajęć Pani Ania wycisnęła ze mnie wszystko co najlepsze. Po każdej lekcji dostawałem wiele ciekawych materiałów oraz filmów dotyczących tego do robiismy podczas zajęć, które przebiegały w miłej atmosferze. Serdecznie dziękuję za wszystkie lekcje :).

ANNA

Bardzo dziękuję za miłe słowa!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Pani Ania jest cudowną osobą bez której nie zdała bym matury. Mimo że nie chodziłam na zajęcia zbyt długo pani Ania zdołała mi pomóc a mój poziom poprawił się na tyle że dałam rade wszystko spokojnie zdać. Zajęcia u pani Ani sprawiły również że przełamałam strach przed mówieniem po angielsku za co jestem ogromnie wdzięczna. Polecam gorąco!!!

ANNA

Bardzo dziękuję Kinga! i bardzo sie cieszę, że pomogłam
CI się otworzyć i że zdalaś maturę!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Pani Ania to niesamowicie ciepła osoba, która pomogła mi się przełamać i zacząć mówić po angielsku. Polecam każdemu kto przygotowuje się do matury i nie tylko :))

ANNA

Bardzo dziękuję. Uczenie takich osób jak Julia, tak sumiennych i pracowitych to sama przyjemność:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Z Panią Anią miałam zajęcia przez ok 1.5 roku i to zdecydowanie pomogły mi przygotować się do matury. Dzięki pani Ani przełamałam barierę mówienia, co było dla mnie nie lada wyzwaniem.Zajęcia prowadzone są w świetnej, luźnej atmosferze.
Polecam lekcje u p.Ani wszystkim ;)

ANNA

Bardzo dziękuję i bardzo się cieszę, że tak dobrze poszło na maturze!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Szczerze polecam Panią Anię! Bardzo miła, zabawna i wymagająca z niej nauczycielka. Na zajęciach panuje miła atmosfera, dużo mówienia co jest najważniejsze i zadań domowych. Nigdy nie jest nudno. Osiąga się szybkie rezultaty w krótkim czasie - mówię z własnego doświadczenia! Polecam!!! :)

ANNA

Bardzo dziękuję:) Uprzedzałam od początku, że jestem wymagająca:)

avatar
bogus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2015

Z Panią Anią miałem korepetycje drugie wakacje z rzędu. Przed zajęciami otrzymywałem materaiły, co do konwersacji, z których się przygotowywałem i które były na zajęciach. Uważam, że taka forma jest bardzo dobra - do zajęć należy się przygotować i wtedy dopiero można konstruktywnie prowadzić dialog. Tematy dostosowane do moich potrzeb. Bardzo polecam

ANNA

bardzo dziękuję!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Zaangażowanie i pasja Pani Ani szybko się udziela:-) Gorąco polecam!!

ANNA

thank you very much:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Czasy wkuwania w szkole mam już dawno za sobą, ale nauka języka angielskiego u Pani Ani, różni się znacząco od nauki w szkole. Lekcje przebiegają w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze, niewiadomo kiedy i mija cały czas. Na początku myślałam, że sobie nie poradzę, długa przerwa w nauce, no i pamięć już nie taka, jak 20 lat temu. Ale Pani Ania jest wspaniałą osobą, o wielkiej intuicji i wiedzy, cierpliwa i wyrozumiała. Gorąco polecam lekcje języka angielskiego u Pani Ani, naprawdę warto.

ANNA

Thank you very much:)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Panią Anię polecam każdemu, kto chce przełamać barierę przed mówieniem po angielsku. Ciekawe tematy zajęć, dostosowanych odpowiednio do poziomu ucznia, profesjonalne podejście i świetna atmosfera tylko zachęcają do nauki.

ANNA

great:) thank you:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.