Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa
Grójec
Warka
Góra Kalwaria
Piaseczno
Lublin
Radom
Architektura50 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Korepetycje z teorii architektury i całej historii sztuki. Przygotowuje do wszelkich form egzaminów: maturalnych, wstępnych na studia specjalistyczne, studenckich, licencjackich, olimpiad i inne. Posiadam bogaty materiał ikonograficzny do omawianych zagadnień. Przygotowuję także prezentacje multimedialne. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu historii sztuki (w tym architektury od starożytności po czasy współczesne).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.