Anna Musiał-Parusnikova

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Elbląg
Braniewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeżeli chcesz poznać różne techniki oraz rozwinąć swoja pasje i kreatywność serdecznie zapraszam na zajęcia z rysunku, malarstwa w Braniewo, Elblągu i okolicach.
Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem, staram się poznać jego naturę i pomagam w odnalezieniu własnej drogi twórczej. Możliwy dojazd do ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 06.2004
Uniwersytet Pedagogiczny Państwowy w Moskwie
Magister
08.2005 - 06.2006
Szkoła wzornictwa
Projektowanie ogrodów
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2007 - 04.2011
Szkoła wyższa
01.2015 - 06.2015
Kursy języka rosyjskiego dla celników
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z tym nauczycielem. Nie sądziłem, że rosyjski będzie mi tak łatwo wchodzić do głowy. Zajęcia mijają bardzo szybko i przyjemnie.
Pani Anna jest prawdziwą pasjonatką, lubi swój język i lubi go uczyć - to widać, i to faktycznie motywuje do nauki. W trakcie lekcji można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy, także praktycznych (np. o muzyce czy filmach rosyjskich). Na zajęciach p. Anna stosuje (poza podręcznikiem) swoje materiały - fragmenty filmów, audycji, piosenki itp., co pomaga w nauce.
Po miesiącu zajęć widzę już pewien postęp (nie uczę się rosyjskiego od zera, ale sporo zapomniałem) i na pewno będę kontynuować.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

zajęcia interesujące, na wysokim poziome, lektor znakomicie przygotowany, otwarty na tematykę, którą proponuje uczeń. POLECAM.

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Pani Anna to osoba kreatywna,potrafi zainteresowac i przybliżyć język rosyjski:) Zajęcia są ciekawe,postęp gwarantowany.Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.