Anna Sułkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Żyrardów
Grodzisk Mazowiecki
Mszczonów
Radziejowice
Jaktorów
Międzyborów
Korytów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour à tous!

  • Kim jestem?

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku lingwistyka stosowana na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowałam równolegle dwa języki – angielski i francuski, oba na poziomie zaawansowanym (C1). Studia przygotowały mnie zarówno do nauczania, jak i wykonywania tłumaczeń.

  • Jakie mam doświadczenie?

Od wielu lat z ogromną przyjemnością dzielę się swoją wiedzą w ramach prywatnych zajęć dla młodzieży i dorosłych. Od 5 lat współpracuję dodatkowo z prywatną szkołą językową, gdzie moimi kursantami są głównie osoby dorosłe. Odbyłam 2-miesięczne praktyki pedagogiczne w szkołach, a także miesięczną praktykę tłumaczeniową w jednym z warszawskich biur translatorskich.

  • Dlaczego warto mi zaufać?

Uwielbiam swoją pracę i angażuję się w nią całym sercem! :)
Typ zajęć za każdym razem dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego Ucznia. Jednak wyznaję zasadę, że dynamiczne i angażujące zajęcia przynoszą najlepsze i najszybsze efekty. Przykładam dużą wagę do tego, byśmy podczas Naszych spotkań przede wszystkim MÓWILI! Gramatyka i słownictwo niezaprzeczalnie są ważne, ale powinny być naszymi narzędziami. Pracujemy więc głównie nad komunikacją. A wszystko w pozytywnej, motywującej atmosferze, przy której uczenie się języków naprawdę może być prawdziwą przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem.

Zapraszam, sprawdź!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Sułkowska
Stefana Okrzei
96-300 Żyrardów
NIP: 8381876175

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 09.2016
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Lingwistyka Stosowana (dwujęzyczna: języki angielski i francuski)
10.2016 - 09.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana (specjalizacja: nauczanie i tłumaczenia pisemne języków angielskiego i francuskiego)
Kursy i szkolenia
09.2015
Praktyki pedagogiczne - kl. 1-6
03.2016
Praktyki pedagogiczne - kl. 4-6
03.2017
Praktyki pedagogiczne - klasy gimnazjalne
08.2017
Praktyki tłumaczeniowe
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Centrum Konwersacji – szkoła językowa
Współpracuję ze szkołą językową w Grodzisku Mazowieckim, gdzie prowadzę nieszablonowe zajęcia dostosowane pod indywidualne potrzeby każdego Słuchacza. Nauczam głównie osoby dorosłe.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2021

Francuskiego u Pani Ani uczę się już parę lat. Jest naprawdę świetną, cierpliwą nauczycielką z indywidualnym podejściem do ucznia. Prowadzi zajęcia z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Anna Sułkowska Marketing & Languages

Merci beaucoup Amelia!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2021

Na lekcje angielskiego u Pani Ani uczęszczam już od kilku lat, z całą pewnością polecam korepetycje u Pani dla wszystkich mając problem z językiem angielskim, jak i dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę. Na lekcjach panuje miła i swobodna atmosfera. Czas podczas zajęć jest rozdzielany na na ćwiczenia gramatyczne, nowe słownictwo i ćwiczenie rozmów. Pani Ania każdą lekcję dostosowuje do potrzeb ucznia. Polecam.

Anna Sułkowska Marketing & Languages

Thank You Natalia, I love our meetings as well :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

U pani Ani uczę się 3 rok, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że podjęłam właściwą decyzję na rozpoczęcie nauki języka angielskiego. Dużą uwagę przywiązuje do treningu rozmowy jak i gramatyki, nauka z panią sprawia mi dużą przyjemność. Ważnym czynnikiem dla mnie jest miła atmosfera towarzysząca mi na lekcji.

Anna Sułkowska Marketing & Languages

Thank You Sara, it's very kind of you :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.